Przejdź do głównej zawartości

MIG, DISCOBOYS, SPONTAN - Schodki nad Wisłą

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego zespołu Mig oraz formacji DISCOBOYS i SPONTAN zatytułowana “Schodki nad Wisłą”. Kawałek jeszcze przed premierą okazał się przebojem TikToka.

“Projekt wspólny i wspólny pomysł narodzony w Zakopanem na sylwestrze marzeń” – przyznał disco-polo.info Marek Gwiazdowski.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Marek Gwiazdowski (MIG), Kamil Kossakowski (DISCOBOYS) oraz Damian Gwiazdowski (SPONTAN). Aranżacja: Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT pojawiły się remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 2 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 444 323 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 76 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa POVIDOK. Sceny zostały zrealizowane m.in. w Pałacu w Boglewicach między Warką, a Grójcem oraz jak zdradza tytuł – nad Wisłą.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 111 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za materiał “Wymarzona” zespół zdobył Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015[źródło]Youtube, Wikipedia.

Formacja Mig to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Jej członkowie mają niezwykły talent do tworzenia prawdziwych hitów[źródło]disco-polo.info 28 Listopad 2021. Grupa ta to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”[źródło]disco-polo.info 15 czerwiec 2021. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 19 listopada 2022 w łódzkiej Atlas Arenie.

Discoboys to jeden z bardziej znanych zespołów disco polo. Na swoim koncie posiada mnóstwo pełnych energii materiałów m.in. “Od jutra będę grzeczny”, „Jeśli tylko byś chciała” czy też „Mała baluje”. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 12 listopada 2022 w Stegu Arena w Opolu, a kolejny tego samego dnia w Hali Sportowej w Nysie.

Zespół Spontan powstał w 2015 r. Grupa brała udział w IV edycji talent show Disco Star. Najbliższy ich koncert ma się odbyć na imprezie Andrzejki w Rytmie Disco Polo 2022.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Schodki nad Wisłą”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, Wikipedia, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr