Przejdź do głównej zawartości

Olivia Addams - Fool me once

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Olivii Addams zatytułowana “Fool me once”. Nutka ta to miłosna opowieść.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 4[źródło]Wikipedia.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Olivia Addams oraz Marius Dia (to jeden z najbliższych przyjaciół artystki, który stworzył z nią także m.in. „Stranger”). Kompozycja została wyprodukowana przez Mariusa Dia.

Singiel „Fool Me Once” to następca singla „Răsărit perfect”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 188 510 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Isabella Szanto. Kierownikiem zdjęć do teledysku był David Mogan.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniej Rumunki pt. “Stranger”, który na Youtube ma już 11 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Stranger” stał się hitem na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw i Polski. Zajął ponadto szczyt polskiej listy Shazam. Kawałek na polskiej liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycje numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Olivia Addams to jedna z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Branża muzyczna uznała ją za największe muzyczne odkrycie 2021 roku[źródło]dziendobry.tvn.pl 14 maja 2021. Przeboje artystki podbijają największe rozgłośnie radiowe w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej[źródło]dziendobry.tvn.pl 22 czerwca 2022. Przypomnijmy, że w zeszłym roku wykonawczyni nagrała hit z polskim producentem Gromee’m zatytułowany “Broken”. Niedawno artystka wydała także „Scrisori în minor” i „Răsărit perfect” – pierwsze dwa single w języku rumuńskim, które przedstawiły piosenkarkę w zupełnie innym świetle niż była postrzegana do tej pory[źródło]rmf.fm.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rmf.fm, dziendobry.tvn.pl, | bestsellery.zpav.pl, dziendobry.tvn.pl, rmf.fm, YouTube, Wikipedia, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr