Przejdź do głównej zawartości

CLASSIC - Będę Czekać

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Classic zatytułowana “Będę Czekać”. Kawałek to prawdziwe i klasyczne disco polo, które porywa do tańca. Łatwy tekst do zapamiętania zostaje w głowie po zaledwie jednym przesłuchaniu. Numer ten to prawdziwy majstersztyk. Mariusz i Robert zaprezentowali nutkę po raz pierwszy podczas koncertu dla Mam w telewizji TVP.

Gatunek piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Robert Klatt, natomiast kompozytorami są Mariusz Winnicki oraz Artur Telus. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 21 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 039 151 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 71 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Wideoklip wyreżyserował Marcin Sobociński. Za scenariusz odpowiadali Natalia Narojczyk i Marcin Sobociński, a za zdjęcia Krzysztof Sandomierski.

“Doskonały teledysk jak na grupę Classic przystało, który przyciąga uwagę i nie jest tak łatwo oderwać od niego wzrok” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „To nie przyjaźń tylko miłość”, który na Youtube ma już 51 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „To nie przyjaźń tylko miłość” miał premierę na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda 2013. Formacja otrzymała za niego nagrodę Grand Prix. W wideoklipie do nutki główne role zagrali aktor Krzysztof Kiersznowski i modelka oraz aktorka Monika Ordowska[źródło]hitydiscopolo.pl. W artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl w dniu 8 listopada 2013 czytamy: Na planie teledysku można było też zobaczyć najnowszy model bentleya continental – jedyny egzemplarz w Polsce.

Formacja Classic to legendarny zespół disco polo, który na swoim koncie ma wiele hitów. Ich klasyczny styl oczarował tysiące fanów muzyki disco polo[źródło]disco-polo.info 22 Luty 2021. Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie z inicjatywy trzech mężczyzn: Roberta Klatta, Jacka Ambroziaka i Waldemara Kiełbasińskiego. Skład grupy formował się przez lata[źródło]polotv.pl. Grupa występowała obok takich gwiazd jak Varius Manx, De Mono, FNŻ, Elektryczne Gitary czy Róże Europy[źródło]kultura.onet.pl. Przypomnijmy, że 24 czerwca 2016 roku, nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska, ukazał się krążek zespołu “Miłego dnia”. Producent: World Media Robert Klatt. Mastering i mix: Winicjusz Chróst w Studio Chróst w Sulejówku. Najbliższy koncert grupy ma się odbyć 25-08-2022 w miejscowości Iłowa.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music
Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://ffm.to/classic-bede_czekac

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | hitydiscopolo.pl, muzyka.interia.pl, disco-polo.info, polotv.pl, kultura.onet.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr