Przejdź do głównej zawartości

Discoboys - Wakacje

W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Wakacje”. Kawałek zaskakuje niesamowicie tanecznym brzmieniem. W serwisie disco-polo.info czytamy, że nutka jest niezwykle energiczna i rytmiczna do tego stopnia, że nie sposób usiedzieć w miejscu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]disco-polo.info. Autorami tekstu są Kamil Kossakowski oraz Damian Gwiazdowski (Spontan). Aranżacja: Wojtek Sarwa (Levelon).

Singiel “Wakacje” stał się viralem w internecie. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 lipca 2022 roku czytamy, że na TikToku do krótkiej zapowiedzi od Kamila Kossakowskiego powstało ponad 8,5 tysiąca filmików i że to ogromny sukces.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 13 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 222 995 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr 16 NA KARCIE NA CZASIE W KATEGORII MUZYKA (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube) [Ponad 1,8 mln wyświetleń w ciągu 4 dni].

W opisie pod wideo czytamy:

Utwór “Wakacje” to utwór, na który nasi fani czekają NAJDŁUŻEJ!
WAKACYJNA PREMIERA OD DISCOBOYS!
Mocny tekst z mocnym tanecznym BEATEM!
Prezentujemy Wam już CZWARTY utwór z najnowszej płyty, nad którą CAŁY CZAS pracujemy! Mamy nadzieję, ze przypadnie wam do gustu.
A TERAZ…UWAGA…
Czas abyśmy wszyscy zaśpiewali głośno “I ZNÓW MAMY WAKACJE “!!!!!

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz dodał też Kossakowski:

“I ZNÓW MAMY WAKACJE ❤️
Tu są osoby z tiktoka 👇”

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia[źródło]disco-polo.info 18 Kwiecień 2022. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 15 grudnia 2020 czytamy: Kamil Kossakowski to najbardziej zwariowany artysta na scenie muzyki disco polo jakiego mielibyśmy okazję poznać. Od wielu miesięcy ich nutki trafiają do karty „Na czasie” w serwisie YouTube[źródło]disco-polo.eu 22 kwietnia 2022.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, i inne?

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach