Przejdź do głównej zawartości

Elley Duhé - Pieces

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Elley Duhé zatytułowana “Pieces”. Singiel ma tajemniczy charakter, ale w miarę rozwoju kompozycji otrzymujemy mocny, taneczny refren z chwytliwą melodią.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Trey Campbell, Elley Duhé oraz Andrew Wells. Kompozycja została wyprodukowana przez Andrew Wellsa.

Singiel “Pieces” to następca singla “Traitor”.

Audio do nowego utworu na YouTube ukazało się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 889 803 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniej Amerykanki pt. “Happy Now” (nagranego z Zeddem), który na YouTube ma już 101 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Happy Now” znalazł się w TOP20 na 10 listach przebojów. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 45, na liście US Billboard Hot 100 numer 90, na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 8, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 30. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

W artykule opublikowanym w serwisie wyspa.fm w dniu 23 lipca 2022 czytamy: Zdobywając miliardy streamów, Elley Duhé ma na koncie współprace z Gryffin, Zeddem i Kyd The Band, zdobywając po drodze trzy platyny dla singli ‘Happy Now’, ‘Tie Me Down’ i ‘Middle Of the Night’. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 9.11.2021 czytamy: W 2019 roku Elley znalazła się wśród artystów wyróżnionych przez Vevo DSCVR Artist to Watch, w ramach czego dała oszałamiające występy z „SAVIOR” i „COUNTERFEIT” z EP-ki „DRAGON MENTALITY”. Została również wybrana jako FUSE First. Artystka na razie nie wydała żadnego albumu studyjnego. Warto wspomnieć, że w polskich radiach jest popularny kawałek MEDUZY i Jamesa Cartera zatytułowany “Bad Memories”, w którym gościnnie wystąpiła Elley Duhé.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: meteor.amu.edu.pl, | wyspa.fm, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr