Przejdź do głównej zawartości

Szpilki - Wenezuelski film

O utworze

Tytuł nowej piosenki Szpilki to:
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Szpilki zatytułowana “Wenezuelski film”.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/wenezuelski-film-single/1608362323. Autorem tekstu i kompozytorem jest Łukasz Gesek (to doskonale znany fanom disco polo wokalista). Aranżacja powstała dzięki producentowi Blue Eyes, który wielokrotnie miał przyjemność tworzyć wyjątkowe przeboje muzyki tanecznej.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 257 355 wyświetleń na YT (w artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl w dniu 21 lutego 2022 czytamy: Klip w szybkim czasie znalazł się na Karcie na czasie w serwisie YouTube z wynikiem ponad 130 tys. odsłon). Wideoklip to dzieło ekipy intermedio. Klip został nakręcony na zamku w Janowie Podlaskim. W teledysku widzimy tańczące wokalistki i przystojnego aktora.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołów GESEK i INESS:

“Dziękujemy za wspólną pracę nad tym utworem. Tutaj wszystko się zgadza. Melodia i tekst idealnie wpasowały się w klimat i głosy dziewczyn” – GESEK.

“Brawo dziewczyny piękna produkcja. Pozdrowienia muzyczne 😉✋” – INESS.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Zaczaruję”, który na YouTube ma już 6,9 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Szpilki urzekły fanów przede wszystkim talentem wokalnym, ale nie da się ukryć, że Klaudia, Marlena i Milena mają także sporo charyzmy i magnetyzująca urodę.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/SzpilkiWenezuelskifilm

Tekst nagrania "Wenezuelski film"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: muzyka.interia.pl, voxfm.pl, disco-polo.eu, disco-polo.info, music.apple.com, | voxfm.pl, YouTube, i inne

Powiązane wpisy

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach