Przejdź do głównej zawartości

Szpilki - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Szpilki to: "Ta Dziewczyna".
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/ta_dziewczyna

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Szpilki zatytułowana “Ta Dziewczyna”. Formacja postawiła na połączenie charakterystycznego dla disco polo brzmienia z nowoczesnymi klubowymi rytmami.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/ta-dziewczyna-single/1697492926. Autorem tekstu jest Adam Michał Grabowski. Muzyka: Kazimierz Krzysiek.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 20 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 465 718 wyświetleń na YT. Produkcja wideoklipu: Everest Films Krzysztof Sacharski. Głównymi bohaterkami teledysku są Marlena, Milena oraz Klaudia.

"Teledysk wyróżnia się estetyką i profesjonalnym wykonaniem" - czytamy w serwisie disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Zaczaruję”, który na YouTube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy.

W artykule opublikowanym w serwisie voxfm.pl w dniu 2021-09-24 czytamy, że Klaudia, Milena i Marlena zdobywają coraz większe rzesze fanów..

Najbliższy ich koncert ma sie odbyć 23-09-2023 w miejscowości Ustroń.

Tekst nagrania "Ta Dziewczyna"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | voxfm.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne

Lista utworów

1. Asereje
2. Chciałabym więcej
3. Chyba nie myślisz
4. Do białego dnia
5. Ta dziewczyna
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

W artykule opublikowanym w serwisie voxfm.pl w dniu 2021-09-24 czytamy, że grupa Szpilki działa na scenie disco polo od niedawna i że formacja zadebiutowała na scenie disco polo w listopadzie 2020 roku.

źródło: voxfm.pl, tekstowo.pl
Tagi: Klaudia Przybyszewska, Milena Grzywacz, Marlena Sztando

Powiązane wpisy

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr