Przejdź do głównej zawartości

ShanteL - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ShanteL to: "Przetańczymy całą noc".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów - może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/shantel-przetanczymy_cala-noc

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Shantel zatytułowana "Przetańczymy całą noc". W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 1 czerwca 2023 czytamy, że numer ten jest zapowiedzią nowego krążka zespołu i że ma się ukazać wkrótce. Ten energetyczny kawałek wpada w ucho i porusza do tańca. Nutka opowiada historię pary, która dostrzega w sobie "to coś" i zamierza przetańczyć całą noc razem.

Lubimy tworzyć utwory, które zapadają w pamięć i poruszają do tańca. Jesteśmy przekonani, że ten numer również zdobędzie serca słuchaczy i podbije parkiety w całej Polsce" - powiedział Konrad Kulczyński.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Konrad Kulczyński, Jakub Urbański, Tomasz Szymon Morzydusza, Daniel Jedliński. Muzyka: Konrad Kulczyński, Jakub Urbański, Tomasz Szymon Morzydusza, Daniel Jedliński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 31 maj 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 431 703 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło: Short Film Sebastian Malicki.

Formacja ShanteL cieszy się wśród publiki ogromnym zainteresowaniem[źródło]disco-polo.info 23 Czerwiec 2022. Zespół ma na swoim koncie liczne hity[źródło]disco-polo.eu 28 października, 2021.

Tekst nagrania "Przetańczymy całą noc"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, disco-polo.eu, Youtube, inne?

Lista utworów

1. A ja tak , a ty nie
2. A Ty daj
3. Ania i Hania
4. Bajka
5. Bez Ciebie
6. Będziesz Moja
7. Blondynka
8. Bo jesteś Naj
9. Bukiet róż
10. By każdy zapamiętał
11. Przetańczymy całą noc
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Shantel – polski zespół muzyczny, założony w 2013 roku z inicjatywy Konrada Kulczyńskiego. Gatunki ich muzyki to disco polo i eurodance. Czytaj więcej na tej stronie

źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach