Przejdź do głównej zawartości

Kizo - LOT ft. Wac Toja

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Kizo zatytułowana “LOT” (z gościnnym udziałem polskiego rapera Wac Toja). To nie pierwsza współpraca obu Panów. Artyści po raz trzeci rozpoczynają promocję krążka Kizo wspólnym singlem. Wspólne single raperów to „Taki zwyczaj”, „Lucky Punch”, „Nasze lato”, „Chili Hot”. Nowy kawałek jest pierwszym singlem promującym najnowszą płytę Kizo zatytułowaną “Ostatni Taniec”, której premiera przewidziana jest na 17 czerwca, a jej preorder wystartował wraz z publikacją singla. W ostatni poniedziałek Kizownik zaprezentował okładkę albumu i zapowiedział trasę koncertową Ostatni Taniec Tour. Trasa na ten moment obejmuje 13 miast i rozpoczyna się 24.06.2022 w sopockiej Operze Leśnej. Za produkcję muzyki na wydawnictwie “Ostatni taniec” w całości odpowiada BeMelo.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Wac Toja i Kizo. Kompozycja została wyprodukowana przez B.Melo.

Nutka ta to niezwykle melodyjny, letni materiał. To już powoli tradycja, że raper z Trójmiasta w okolicy wiosny rozgania muzyczny letarg.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 7 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 620 503 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 6 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyprodukowała ekipa Flying Digital Content.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniego artysty pt. “DISNEY”, który na Youtube ma już 96 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “DISNEY” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 21, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Według Spotify “DISNEY” był numerem 2 lata 2021 w Polsce. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

“…w nieco ponad dwa tygodnie wykręcił już grubo ponad dziewięć milionów wyświetleń na Youtube i nie schodzi z czołowych miejsc karty na czasie” – pisał o materiale “DISNEY” serwis muzyka.interia.pl w artykule opublikowanym w dniu 9 lipca 2021.

W muzycznym obrazku Kizo przenosi nas do malowniczych miejsc Barcelony. W wideoklipie pojawia się modelka z Gdańska, Monika Chmielecka, która wystąpiła też w teledyskach innych artystów.

Kizo to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk jest jednym ze współtwórców Chillwagonu. Wideoklipy artysty często pojawiają się na liście najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artysty zamyka wydany 22 października 2021 roku krążek ‘Jeszcze pięć minut’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej chillwagon.co. Album jest utrzymany w gatunku Hip Hop. Płyta zawiera 16 numerów. Jest to jego szósty album studyjny. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Goście na albumie to: Lubin, Major SPZ, Pusher, Kabe, Oki, Berson, Janusz Walczuk, Wac Toja. Wśród producentów pojawiają się chociażby PSR, MOJI i Sergiusz.

“Jest to zróżnicowany materiał, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tytuł nawiązuje do stylu życia artysty. Kizo ma wytatuowane na kolanie “Jeszcze pięć minut” – hasło, które towarzyszy mu na każdej imprezie” – czytamy na stronie mytosukces.pl.

Członek chillwagonu postawił na nieszablonowe podejście do preorderu. W wersji ekskluzywnej “Jeszcze pięć minut” znaleźć mogliśmy płytę, specjalny box, wlepki, a także… perfumy Sukces, krawat o długości 150 cm, skarpety oraz koszulkę koszykarską.

“Tak jak wspomniałem w jednym z tytułów – to faktycznie jest dobry krążek. Kizo zadbał o to, by jego flow dawało coś ekstra starannie wyselekcjonowanym, poprowadzony z sensem (a czasem i brawurą) podkładom. Dał się ponieść we wszystkim, tylko nie w barsach” – napisał Krzysztof Nowak w recenzji płyty w serwisie rytmy.pl.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 20-05-2022 w miejscowości Kielce, a kolejny 24-06-2022 w miejscowości Sopot.

Wac Toja właśc. Wacław Osiecki (ur. 12 czerwca 1994 w Kisielicach) – polski raper. Raper został zaproszony do 4 edycji “Młodych Wilków” akcji Popkiller. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Kapitan”, który ma już 30 mln wyświetleń. 13 kwietnia 2021 ukazał się jego album zatytułowany ‘Five’. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 06-05-2022 w miejscowości Rzeszów, a kolejny 24-06-2022 w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: cgm.pl, realnews.pl, muzyka.interia.pl, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, muzyka.interia.pl, eska.pl, mytosukces.pl, rytmy.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr