Przejdź do głównej zawartości

bryska - mam kogoś lepszego (Skytech Remix)

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “mam kogoś lepszego (Skytech Remix)”. Uważni fani artystki wiedzą, że popularność oryginalnej wersji „mam kogoś lepszego” wzięła się z TikToka, gdzie użytkownicy chętnie umieszczali swoje filmy z tym kawałkiem.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest bryska, natomiast kompozytorami są bryska oraz Mavooi.

Singiel promocyjny “mam kogoś lepszego (Skytech Remix)” to następca singla promocyjnego „Odbicie” (Mark Neve Remix).

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 441 298 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 88 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Wideoklip wyreżyserował Alan Kępski. Za zdjęcia odpowiadał Stanisław Dziadowiec. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS Studio.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 21-letniej artystki pt. “odbicie (Mark Neve Remix)”, który na YouTube ma już 9,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “odbicie (Mark Neve Remix)” na listach AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień), AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1.. Materiał zajął pozycję NR 19 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW.

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce – bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy. Obwołana sensacją i odkryciem roku 2021. Przypomnijmy, że w tym roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany ‘moja ciemność’, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie https://www.nowapiosenka.pl/bryska-nowa-piosenka/). Natomiast 12 listopada 2021, nakładem wytwórni płytowej Magic Records, ukazała się płyta EP-ka różowowłosej artystki zatytułowana ‘jestem bryska’. Album jest utrzymany w gatunku pop. Winyl zawiera 11 piosenek. Materiał zadebiutował na liście OLiS WINYL pod numerem 5.

“jestem bryska to album, któremu udało się pożenić ze sobą bardzo skrajne dwa style w polskiej muzyce pop. Z jednej strony silny elektroniczny bit i kolorowy styl bycia Margaret, z drugiej zaś delikatność opakowana w nierzadko zawadiackie teksty oraz styl śpiewania sanah” – napisał Chrystian Cieślak w recenzji krążka w serwisie allaboutmusic.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: wyspa.fm, music.apple.com, | eska.pl, empik.com, allaboutmusic.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach