Przejdź do głównej zawartości

Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak - Między nami

Beata KozidrakW sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich piosenkarek Justyny Steczkowskiej i Beaty Kozidrak zatytułowana “Między nami”. Singiel zapowiadał krążek Justyny Steczkowskiej zatytułowany “Szamanka”, który ukazał się 25 lutego 2022 roku nakładem wytwórni płytowej Royal Concert / JS Music. Płyta jest utrzymana w gatunkach Rock, Pop, Wokalna/Easy listening i zawiera 13 numerów. Jest to jej 17 album studyjny. To wyjątkowy i niepowtarzalny materiał, którym Justyna Steczkowska pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Artystka do współpracy przy tej płycie zaprosiła niezwykłych artystów: Beatę Kozidrak, Arka Kłusowskiego, LUNE czy Marcina Maciejczaka. Dzięki zaangażowaniu do współpracy kilku producentów krążek z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. W przeważającej większości słuchacze usłyszą na nim „żywe” instrumenty – m.in. smyczki, harfę, fortepian. W serwisie empik.com czytamy, że Światło dzienne ujrzy zaledwie 1000 limitowanych egzemplarzy.

“Podsumowując, Szamanka jest bardzo niespójną płytą. Jest to misz-masz wszystkiego, co może wielu osobom przeszkadzać. […] Całość niestety wypada dosyć blado na tle wspaniałych albumów jak Anima, Dziewczyna Szamana, czy Daj Mi Chwilę” – napisał Karol Piotrowicz w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl i dał mu ocenę 2,5/5 gwiazdek.

Gatunek nowej piosenki to Wokalna/Easy listening. Autorką tekstu jest Beata Kozidrak, natomiast kompozytorami są Justyna Steczkowska i Kuba Mańkowski. Premierowe wykonanie kawałka odbyło się w Poznaniu.

Singiel „Między nami” to następca singla “Szamanka” Justyny Steczkowskiej.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 25 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 313 655 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała i scenariusz do niego napisała Olga Czyżykiewicz (bardzo znana i ceniona przez polskich artystów reżyserka klipów. Niedawno ukazał się wideoklip Natalii Kukulskiej i Kayah, który również reżyserowała).

Beata Kozidrak to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, znana z pop-rockowego zespołu Bajm, jak i działalności solowej. Artystka otrzymała wiele nagród za swoją pracę, zarówno w Polsce, jak i za granicą. . Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Upilam sie Toba”, który ma już 19 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel “Upilam sie Toba” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął najwyższą pozycję numer 15, natomiast na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 5. Materiał pokrył się podwójną platyną.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artystki zamyka wydany 16 września 2016 roku krążek “B3”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Sony Music Entertainment Poland. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jej trzeci album studyjny. Krążek pokrył się złotem. Longplay ukazał się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe.

“B3 to dobra płyta. Dobra pod pewnym względem, a mianowicie – gdyby rozpatrywać ją w zupełnym oderwaniu od dotychczasowej twórczości Beaty Kozidrak. Natomiast w porównaniu z całym dorobkiem artystki, począwszy od pierwszej płyty Bajmu albo, jak kto woli, pierwszej solowej płyty Beaty, B3 wypada mocno średnio” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 30-04-2022 w miejscowości Bydgoszcz, a kolejny 15-05-2022 w miejscowości Poznań.

Justyna Maria Steczkowska (ur. 2 sierpnia 1972 w Rzeszowie) – polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, skrzypaczka i osobowość medialna, okazjonalnie także aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna, projektantka mody i fotografka. Znana z szerokiej skali głosu, wyliczonej na cztery oktawy. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Dziewczyna szamana”, który ma już 1,3 mln wyświetleń.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: muzyka.interia.pl, empik.com, allaboutmusic.pl, dziendobry.tvn.pl, | muzolandia.pl, allaboutmusic.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr