Przejdź do głównej zawartości

Hinol Polska Wersja - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki rapera Hinol Polska Wersja to: “Początek”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://spoti.fi/307RQhT

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Hinol Polska Wersja zatytułowana “Początek”. Kawałek znalazł się na krążku artysty zatytułowanym „Od końca do początku”, który ukazał się 2 lipca 2021 roku nakładem D.A. RECORDS. Album jest utrzymany w gatunku Hip Hop i zawiera 14 numerów. Płyta posiada charakterystyczne cechy stylu rapera, ale znajdziecie na nim wiele nowych rozwiązań. Krążek znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Album pokrył się złotem jeszcze podczas przedsprzedaży[źródło]glamrap.pl. Materiał zdobył certyfikat podwójnie platynowej płyty.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]Google. Autorem tekstu jest HINOL PW. Za produkcję kawałka odpowiadał 2Check. Miksem zajął się GRRRACZ.

Wstęp do nutki na skrzypcach nagrała Sara Malinowska.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 8 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 700 128 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “W drogę”, który na YouTube ma już 34 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Hinol to jedna z czołowych postaci polskiej rap sceny[źródło]rapnews.pl 2021-07-25.

źródło: glamrap.pl, | rapnews.pl, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Początek”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Czarne Myśli
2. Fac Fideli Sis Fidelis
3. Family
4. Fatum
5. Gdybyś stracił wszystko
6. Gdzie Jest Mój Majk
7. Kwestia Podejścia feat. Kacper HTA, prod.PSR
8. Ludzka Przypadłość
9. Mej Duszy Dziecko
10. Nie potrzeba mi nic więcej
11. Koniec
12. Początek
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Hinol to warszawski raper[źródło]rapnews.pl. Jest posiadaczem złotych płyt zarówno za wspólne projekty z Janem pod szyldem Polska Wersja, jak i solowe.

Co więcej, debiutancki solowy krążek artysty zatytułowany “Mej duszy dziecko”, osiągnął status podwójnie platynowej płyty[źródło]rapnews.pl. Dodajmy, że płyta ukazała się 15 czerwca 2018 roku nakładem wytwórni płytowej District Area. Album jest utrzymany w gatunku Hip Hop i zawiera 14 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Słuchając tej płyty możesz spodziewać się kompilacji utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. […] Za bity odpowiedzialni są Choina, PSR, TUNE SEEKER, MAŁACH, SICKQUENCE, FLAME, POSZWIXXX” – czytamy o materiale w serwisie polskawersja.pl.

“Przemyślane wersy bazujące na osobistych przeżyciach. Stosunkowo niewiele bragga i rymów o rymach. Całość spójna i pozbawiona przypadków” – czytamy w recenzji albumu w serwisie rapnews.pl.

źródło: rapnews.pl i polskawersja.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr