LOVERBOY – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki LOVERBOY to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu LOVERBOY zatytułowana “Idealni”. Tym razem artysta zabrał fanów swoją muzyką w lata 80/90. Tekst kawałka zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Mateusz Dawidziuk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 17 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 606 065 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 61 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu LOVERBOYA pt. „Zróbmy sobie fotę”, który na Youtube ma już 45 mln wyświetleń? Zobaczymy. Przebój “Zróbmy sobie fotę” to doskonała produkcja, która oczarowała fanów dobrej zabawy.

Loverboy to pseudonim Mateusza Dawidziuka. Wokalista disco polo wykreował mnóstwo przebojów, które podbiły parkiety wielu polskich dyskotek[źródło]disco-polo.info 4 Marzec 2022.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Chciałbym z Tobą chodzić
2. Grzejesz mnie
3. Smakowita
4. Zróbmy sobie fote
5. Życie loverboya
6. Chcę buziaka
7. Ona buja się kozacko
8. Póki jesteśmy młodzi
9. Dziewczyno z mięsnego
10. Idealni
Pozostałe utwory są na tej stronie

LOVERBOY to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 5 marca 2022 czytamy: Loverboy z muzyką disco polo realizuje się od wielu lat. Początkowo robił jedynie aranżacje oraz remixy znanych utworów, a od 2014 roku realizuje się również w formie wokalisty. Dalej czytamy, że LOVERBOY to Mateusz Dawidziuk.
źródło: disco-polo.eu i ?

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 401 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)