Przejdź do głównej zawartości

Słoń - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Słonia to: “Zero Absolutne”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://e-muzyka.ffm.to/slonzeroabsolutne

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Słonia zatytułowana “Zero Absolutne”.

Gatunek nowej piosenki to hip hop/rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/zero-absolutne-single/1653407506. Autorem tekstu jest Słoń. Kompozycja została wyprodukowana przez polskiego producenta Chrisa Carsona.

Wideo do nowego utworu na YT ukazało się 7 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 393 326 wyświetleń na Youtube. Wideo to dzieło Szerszenia.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 39-letniego artysty pt. „Sicario” (feat. Szpaku), który na Youtube ma już 37 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Słoń to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce[źródło]rapnews.pl 2021-02-25.

1 grudnia 2020 roku, nakładem wytwórni płytowej Brain Dead Familia, ukazał się jego czwarty solowy krążek zatytułowany ‘Redrum’. Płyta zawiera 15 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty. Produkcja została zrealizowana we współpracy z jednym producentem.
Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na wydawnictwie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście (wyjątkiem są scratche DJ Flipa w dwóch kawałkach).
[źródło]Wikipedia, olis.onyx.pl, empik.com

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 18-03-2023 w miejscowości Zgorzelec, a kolejny 24-03-2023 w miejscowości Kraków.

Chris Carson, właściwie Krystian Siłakowski (ur. 1992), znany również jako Kaerson – polski producent muzyczny.

źródło: music.apple.com, genius.com, | rapnews.pl, olis.onyx.pl, empik.com, Youtube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Zero Absolutne”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 🙂
2. #negatywnyrap
3. 5 styli (ft.Kaczor, Shellerini, Koni, Paluch)
4. 6
5. Apokalipsa (Fokus, Vienio)
6. ASP (Agresja, strach, paranoja)
7. Bajters
8. BDF (Brain Dead Familia) WSRH
9. BDF intro
10. Puzzle
11. Szczerze (oraz Paluch x Peja)
12. Mutylator
13. Make’em Bleed (oraz Dope D.O.D.)
14. Zero Absolutne
Pozostałe utwory są na tej stronie
Ostatnio wystąpił również gościnnie (wraz z Deep) w utworze “Świadek” u boku Antek/Hirass.

Biogram

Słoń, właściwie Wojciech Zawadzki (ur. 27 listopada 1983), znany również jako Mocne Ogniwo i Otis Driftwood – polski raper. Działalność artystyczną rozpoczął w pierwszej dekadzie XXI w., jednakże pierwsze próby rapowania podejmował już okresie szkolnym. W 2008 roku wraz z Shellerinim utworzył projekt WSRH. Gatunki jego muzyki to hip-hop i horrorcore.

Jego debiutancka solowa płyta zatytułowana ‘Chore melodie’ ukazała się 15 maja 2009 roku nakładem wytwórni płytowej Unhuman i jest utrzymana w gatunkach horrorcore oraz hip-hop. Album zawiera 16 piosenek. Nagrania wyprodukowali Mikser, Loco HCM, Grant i Shileeth. Z kolei wśród gości znaleźli się m.in. Kaczor, Koni, Paluch oraz Shellerini. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr