Przejdź do głównej zawartości

Miszel - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Miszela to: “Bajlando”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://quequality.pl/BAJLANDO

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Miszela oraz Kabe zatytułowana “Bajlando”. Kawałek ten to ostatni przedpremierowy singiel promujący wspólny projekt artystów. Ich płyta EP-ka ‘Złote Przeboje’ ukazała się 30 grudnia 2022 roku nakładem wytwórni płytowej QueQuality. Album jest utrzymany w gatunku Hip Hop i zawiera 8 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał na liście OLiS “Albumy w streamie” zajął pozycję numer 3. Na kilka dni przed premierą płyta otrzymała status Złotej Płyty. Muzycy znaleźli się na szóstym miejscu światowej listy Spotify.
[źródło]glamrap.pl, discogs.com, olis.pl, rapowo.pl

“- […] Bardzo szybko ogarnęliśmy się z tematem wspólnego wyjazdu, spędziliśmy zajebiście czas w górach, gdzie powstało 80% tego projektu w totalnie naturalny sposób, bez jakiegokolwiek ciśnienia. Obaj byliśmy po swoich solówkach, więc nie było planu, żeby ten projekt miał jakąś większą głębię w przesłaniu, liczenie wersów (ktoś to dalej robi?) i wymyślania na nowo rapu” – powiedział Miszel o krążku ‘Złote Przeboje’.

“Album “Złote Przeboje” to kompilacja charakterystycznych stylów Miszela i Kabe w odniesieniu do kultowych hitów z przestrzeni lat ’80 i ‘2000″ – czytamy w serwisie empik.com.

“Wspólna płyta Kabe i Miszela to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw hiphopowych 2022 roku” – czytamy o albumie ‘Złote Przeboje’ w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/bajlando-single/1669029250. Materiał napisali: Miszel oraz Kabe. Kompozycja została wyprodukowana przez Premixma.

“Bajlando” to nie pierwsza współpraca obu artystów – na YouTube możemy zobaczyć, że ukazało się już kilka wspólnych materiałów obu raperów.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 29 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 634 799 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło H D S C V M.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Miszela pt. “dres” (ft. Kabe), który na YouTube ma już 32 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce “Dres” zajął 13 miejsce. Dnia 27.04.2022 materiałowi został nadany certyfikat złotej płyty. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 44[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl, olis.pl.

Miszel to czołowy reprezentant wytwórni QueQuality[źródło]polskaplyta-polskamuzyka.pl 31 grudnia 2022. Warto wspomnieć, że w maju zeszłego roku otrzymaliśmy zaskakującą kooperację. Miszel zaprosił do singla “Traptosteron” Michała Wiśniewskiego z Ich Troje. Najbliższy koncert Miszela ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra, a kolejny 24-06-2023 w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Kabe, właśc. Bartosz Krupka (ur. 17 czerwca 2000 w Olsztynie) – polski raper. Członek kolektywu GCBW. Urodził się w Olsztynie, jednak wychowywał się na paryskim osiedlu. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Nad ranem”, który ma już 56 mln wyświetleń. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra, a kolejny 24-06-2023 w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

źródło: music.apple.com, genius.com, bsy.pl, glamrap.pl, discogs.com, olis.pl, rapowo.pl | bestsellery.zpav.pl, olis.pl YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Bajlando”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 1997 ft. Kaz Bałagane
2. 200km/h
3. Bloki (prod. Fast Life Sharky)
4. Chandre Oram
5. Dres ft. Kabe
6. Freestyle Mood
7. Freestyle mood pt 2
8. Ghetto
9. Bon Appétit (oraz Kabe)
10. Bajlando (oraz Kabe)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Miszel (właśc. Michał Łusiak) – katowicki raper pochodzący z dzielnicy Ligota, rocznik 97′. Mieszkał w Leicester, przez co od podszewki poznał brytyjskie gatunki rapu. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/rap. W artykule opublikowanym w serwisie popkiller.pl w dniu 2022-07-08 czytamy: Singiel “Dres”, w którym Miszelowi towarzyszył Kabe namieszał w tym roku dość konkretnie, pomagając pierwszemu z nich na spory krok do przodu w karierze. Natomiast w artykule opublikowanym w dniu 2020-06-15 w tym samym serwisie czytamy: QueQuality zapowiadało niedawno kadrowe ruchy a teraz poznajemy kolejnego rapera w szeregach labelu – jest to debiutant Miszel. Otrzymaliśmy też pierwszy singiel („Ligota” przyp. red.) zapowiadający jego debiut.

Dodajmy, że tą debiutancką płytą jest ‘W stronę światła’. Album ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem wytwórni płytowej QueQuality. Krążek jest utrzymany w gatunku Rap/Hip Hop i zawiera 14 piosenek. Wśród gości usłyszymy Majora SPZ, Duke 102 czy Olivera Olsona. Wydawnictwo zadebiutowało na 7. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Brytyjskie brzmienie w polskim wydaniu prezentuje się naprawdę okazale. Na płycie znajdziemy aż 14 pełnoprawnych numerów. Każdy z nich pełen jest nieszablonowych patentów i błyskotliwych obserwacji” – czytamy o materiale ‘W stronę światła’ w serwisie empik.com.

“Krążek możemy potraktować na duży plus dla Miszela” – czytamy w recenzji płyty w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

“W stronę światła” to rzeczywiście prawdziwy trap, który w połączeniu z ogromnymi emocjami artysty – daje znakomity debiut – czytamy w recenzji albumu w serwisie followrap.com.

źródło: rytmy.pl, popkiller.pl, empik.com, rapowo.pl, olis.onyx.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, followrap.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr