Przejdź do głównej zawartości

Lost Frequencies, Elley Duhé, X Ambassadors - Back To You

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka belgijskiego producenta Lost Frequencies, amerykańskiej piosenkarki Elley Duhé oraz amerykańskiego zespołu X Ambassadors zatytułowana “Back To You”.

Melodia fortepianu to tylko wprowadzenie do ostrego wokalu Elley Duhe. Podczas gdy “Back to You” toczy się dalej z gitarowym brzmieniem w stylu country, głos Elley dostarcza niezapomnianych przeżyć – czytamy w serwisie open.fm.

Utwór na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 36, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Natomiast na liście Olia (Oficjalna lista airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych. Olia w 2023 roku zastąpiła listę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 16.

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]https://www.discogs.com/release/25500451-Lost-Frequencies-Elley-Duh%C3%A9-X-Ambassadors-Back-To-You. Materiał napisali: Elley Duhé, Joacim Persson, Jonas Vesa, Lost Frequencies oraz Shylde. Kompozycja została wyprodukowana przez Lost Frequencies.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YT ukazało się 19 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 770 527 wyświetleń na Youtube.

Lost Frequencies jest z nami na scenie muzyki EDM od 2014 roku. To właśnie wtedy wydał on kawałek ‘Are You With Me’, który stał się ogólnoświatowym przebojem[źródło]ftb.pl 6 czerwca 2022. Od tego czasu muzyk wystąpił na większości ważnych festiwali muzycznych na świecie i stał się czołowym artystą swojego gatunku. Belg jest mistrzem mieszania elektronicznych gatunków[źródło]muzotakt.pl 20 października 2021. Dużą popularnością na YouTube z produkcji 29-letniego Belga cieszy się numer "Are You with Me", który ma już 396 mln wyświetleń. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel „Are You with Me” znalazł się w TOP10 na 35 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 20 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 1, na liście UK Dance (OCC) numer 1, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 17. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 1.02.2023). Nutka na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajęła pozycję numer 1. Numer jest remiksem kompozycji „Are You with Me” amerykańskiego piosenkarza muzyki country, Eastona Corbina.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artysty zamyka wydany 4 października 2019 roku krążek “Alive and Feeling Fine”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada. Album jest utrzymany w gatunku Dance-pop. Płyta zawiera 23 numery. Jest to jego drugi album studyjny. W listopadzie 2019 r. krążek został nominowany do nagrody Music Industry Awards w kategorii “Best Album of the Year”. Materiał na belgijskiej liście albumów Ultratop Flanders zajął pozycję numer 6, na belgijskiej liście albumów Ultratop Wallonia zajął pozycję numer 13, na liście Dutch Albums (Album Top 100) numer 51, a na liście Swiss Albums (Schweizer Hitparade) numer 52. Płyta podsumowuje ostatnie dokonania i jednocześnie rozpoczyna trasę Lost Frequencies Live.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 10 marca 2023 w Sydney, NSW, Australia, The Dome, Sydney Showgrounds, a kolejny 11 marca 2023 w Brisbane, QLD, Australia, Palm Tree Music Festival.

Elley Duhé (ur. 14 lutego 1992 r. w Mobile w Alabamie) to amerykańska piosenkarka. Najbardziej znana jest ze swojego singla „Happy Now” z 2018 roku z Zeddem, oraz singla „Middle of the Night” z 2020 roku, który stał się wiralowy na TikToku w 2022 roku.

X Ambassadors – amerykańska grupa rockowa, grająca muzykę alternatywną i indie rock, założona w 2009 roku w Nowym Jorku. Założycielami formacji są dwaj bracia, Sam i Casey Harris, oraz Noah Feldshuh i Adam Levin. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Renegades”, który ma już 306 mln wyświetleń. 24 września 2021 r. ukazał sie ich studyjny album ‘The Beautiful Liar’. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 1 kwietnia 2023 w Miami Beach, FL, US, Miami Beach Bandshell.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://lostfrequencies.lnk.to/BackToYouSingle

Tekst nagrania “Back To You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, open.fm, | bestsellery.zpav.pl, ftb.pl, muzotakt.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach