Przejdź do głównej zawartości

Cyrko - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Cyrko to: “Prywatny bal”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://cyrko.lnk.to/PrywatnyBal

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka Cyrko zatytułowana “Prywatny bal”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/prywatny-bal-single/1663049783. Autorką tekstu jest Martyna Cyrko. Muzyka: Dawid Wiśniewski (D3W).

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 40.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 20 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 945 883 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 11 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Piotr Adamowicz. Za zdjęcia odpowiadał Piotr Adamowicz.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem artystki po numerze “Gify jaki to film?”, który na YT ma 3,1 mln wyświetleń.

źródło: music.apple.com, olis.pl, | YouTube, i inne

Tekst nagrania “Prywatny bal”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Bobobo
2. Makijaż z euforii
3. Prywatny bal
4. Wroclove
5. Gify jaki to film?

Biogram

Co wiemy o Cyrko? Niewiele. W artykule opublikowanym w serwisie newsroom.sonymusic.pl w dniu 28 października 2022 czytamy: Cyrko to głos młodego pokolenia bliski wszystkim nastolatkom. Martyna podbiła już internet swoimi viralowymi przebojami takimi jak GIFY JAKI TO FILM? i bobobo. Gatunek jej muzyki to Hip-Hop/Rap.
źródło: shazam.com, newsroom.sonymusic.pl

Najnowsze wpisy

Archiwum (kliknij aby rozwinąć)

Pokaż więcej

Najnowsze wpisy z działu Newsy Muzyczne