Przejdź do głównej zawartości

Kaśka Sochacka - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kaśki Sochackiej to: “Spaleni słońcem”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/kaskasochackaspalenisloncem

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Kaśki Sochackiej zatytułowana “Spaleni słońcem”. Singiel promuje płytę EP-kę artystki zatytułowaną ‘Ministory’, która ukazała się 26 listopada 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Jazzboy Records. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 7 numerów. Producenci wydawnictwa to Kaśka Sochacka oraz Olek Świerkot. Krążek jest odpowiedzią w jakim kierunku zmierza Sochacka. To wyrafinowany pop z dodatkiem miejskiego folku i muzyki alternatywnej. Doskonale zaśpiewany materiał z niebanalnymi kawałkami, które zostają na długo.

“«Ministory» przez swoją różnorodność muzyczną nabiera bardziej wyrazistych barw niż poprzednie wydawnictwa Kaśki” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie muzykoholicy.com.

Album dostępny na platformie Spotify
[album – źródło]empik.com, discogs.com, Wikipedia, muzykoholicy.com

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/spaleni-s%C5%82o%C5%84cem-single/1636924139. Tekst: Kaśka Sochacka, Agata Trafalska oraz Daria Ryczek-Zając. Muzyka: Kaśka Sochacka.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu (31.05.2023) klip ma 2 442 271 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Natasza Parzymies (znana z sukcesu obyczajowego miniserialu „Kontrola”). Obrazek to wizja Nataszy, która przedstawiła różne emocje bohaterki. Zdjęcia: Filip Pasternak. Wystąpili: Sylwia Gola, Kaśka Sochacka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniej artystki pt. “Niebo było różowe”, który na YouTube ma już 22 mln wyświetleń? Zobaczymy. W Wikipedii widzimy, że singiel “Niebo było różowe” na liście przebojów SLiP zajął pozycję numer 21, a na listach POL (iTunes) i POL (Apple Music) numer 1.

Kaśka Sochacka za debiutancką płytę dostała nagrodę główną O!Lśnienie 2022, została też wyróżniona statuetką w kategorii muzyka popularna. A później odebrała dwa Fryderyki[źródło]vogue.pl 4.05.2022. Najbliższy jej koncert ma się odbyć 25-06-2023 w miejscowości Września, a kolejny 7-07-2023 w miejscowości Inowrocław.

Tekst nagrania “Spaleni słońcem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, discogs.com, polskaplyta-polskamuzyka.pl, empik.com, discogs.com, muzykoholicy.com, | vogue.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

RokTytułNajwyższe pozycje na listach
SLiP
[24]
POL
(iTunes)
[25]
POL
(Apple Music)
[25]
2017„Trochę tu pusto”[26]35
2019„Zachody”[27]
„Wiśnia (Live)” (gościnnie Kortez)[28]80
2020„Jeszcze”[29]
2021„Ciche dni”[31]253990
„Boję się o Ciebie” (gościnnie: Vito Bambino)[33]256316
„Z soboty na niedzielę”[34]2945
„Niebo było różowe”[35]2111
2022„Dla mnie to już koniec” (oraz Kortez)[36]
„Spaleni słońcem”10
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Biogram

Kaśka Sochacka, właśc. Katarzyna Sochacka (ur. 15 kwietnia 1990 w Pradłach) – polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2010 wzięła udział w trzeciej edycji telewizyjnego talent show Mam talent! gdzie zakwalifikowała się do finału. Gatunki jej muzyki to pop alternatywny, poezja śpiewana i jazz. Jej debiutancka studyjna płyta ukazała się 26 marca 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Jazzboy Records. Album dostępny na platformie Spotify
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr