Przejdź do głównej zawartości

Ronnie Ferrari - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ronnie’go Ferrari to: “Okrągło”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Ronnie’go Ferrari zatytułowana “Okrągło” (z gościnnym udziałem Kabano).

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorami tekstu są Ronnie Ferrari oraz Kabano. Kompozycja została wyprodukowana przez Ronnie’go Ferrari.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 30 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 710 401 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Wiktor Nowacki. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Wiktor Nowacki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego artysty pt. “Ona by tak chciała”, który na Youtube ma już 195 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Ona by tak chciała” to niekwestionowany hit 2019 roku. Od chwili jego premiery, wiele milionów osób nie potrafi wyobrazić sobie dobrej imprezy bez tej nutki w playliście. Kompozycja odniosła też spory sukces w największych serwisach streamingowych. Znalazła się nawet na jednej ze światowych list Spotify. Produkcja “Ona by tak chciała” to pierwszy polski numer, który polubiono ponad milion razy na YouTube. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 20, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie diamentowej płyty.

Ronnie Ferrari to jeden z najpopularniejszych internetowych twórców w 2019 roku[źródło]eska.pl 2021-12-08. W 2019 artysta zdobył błyskawiczną popularność za sprawą jednego kawałka “Ona by tak chciała”[źródło]open.fm 5 sie 2021.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 23-06-2023 w miejscowości Kielce, a kolejny 15-07-2023 w miejscowości Olsztyn.

źródło: music.apple.com, tekstowo.pl, genius.com, | eska.pl, radiozet.pl, bestsellery.zpav.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Okrągło”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Cyka Blyat ft. Locke
2. Fiesta ft. Locke
3. Ona by tak chciała
4. Pijemy by zapomnieć ft. Locke
5. Radiówka (ft. Diox, Sir Mich)
6. Okrągło (feat. Kabano)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Ronnie Ferrari, właśc. Hubert Kacperski (ur. 18 września 1999 we Włocławku) – polski piosenkarz i raper. Profesjonalną karierę muzyczną rozpoczął od publikowania nutek na serwisie YouTube. Z początku nagrywał covery, m.in. kawałków Justina Biebera. Gatunki jego muzyki to disco polo, folk, hip-hop, techno. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr