Przejdź do głównej zawartości

Letni - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Letni to: “Za mnie”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego zespołu Letni zatytułowana “Za mnie”. Kawałek ten to parodia wielkiego przeboju Skolima zatytułowanego “Wyglądasz idealnie”.

“Piosenka otrzymała tytuł “Za mnie” i nawiązuje do grubej imprezy z dużą ilością procentów, które powodują brak chęci i możliwośći pójścia do pracy. Całość okraszona została fajnym i zwariowanym teledyskiem” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Maciej “Canton” Piotrowski oraz Dawid “Anton” Antonkiewicz, natomiast kompozytorami są Konrad Skolimowski/Mateusz Chmielewski.

Hitu Skolima “Wyglądasz idealnie” możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 338 470 wyświetleń na YT. Wystąpili: Anton, Canton, Mateusz Pustuła, Koksu z kotem, Chwytak i Dj Wiktor, Sylwia i Wojtek “Weź Nie Pytaj”, Gosia i Iwona, Paweł, Marcin Loranty “Kanapowcy”, Ewelina.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Pomidorowa”, który na Youtube ma już 67 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał “Pomidorowa” to parodia kompozycji Sarsy “Naucz Mnie”[źródło]antyradio.pl i YT. Nutka stała się hitem internetu. Produkcja we wrześniu 2015 roku była najczęściej oglądanym teledyskiem na YT[źródło]party.pl 10.10.2015.

Grupa Letni zasłynęła dzięki niezliczonej ilości przebojów i parodii. Cały projekt Letni jak i nazwa powstały bardzo spontanicznie i ujrzały światło dzienne w wakacje 2009 roku[źródło]eska.pl.

źródło: | antyradio.pl, party.pl, eska.pl, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Za mnie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 1 Dzień Tygodnia (Parodia Cypis- 6 Dzień Tygodnia)
2. 8 Cud
3. A może sie wyklepie
4. Akademicki Melanż
5. Antykoncepcja
6. AZS gośc. Szparagi
7. Balanga (prod. Sebastian Ferlei)
8. Bede grau w gre
9. Bejbe ciśniesz
10. Polej (oraz Szwagry)
11. Za mnie (PARODIA Skolim – “Wyglądasz idealnie”)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Letni, dawniej Letni, Chamski Podryw – polski duet popowo-hip-hopowy założony w 2009 w Kielcach przez Macieja Piotrowskiego i Dawida Antonkiewicza. Gatunki ich muzyki to muzyka pop, hip-hop oraz parodia. Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Oranżada, koleżanki, petardy” ukazała się 12 lutego 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Fonografika i jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz Comedy. Album zawiera 13 piosenek. Jednym z dwóch gości pojawiających się na materiale jest Mandaryna. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, discogs.com oraz preorder.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach