Przejdź do głównej zawartości

Blu Rey - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Blu Rey to: “Pocałuj mnie”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Blu Rey zatytułowana “Pocałuj mnie”.

“Nowość jak na ten zespół przystała utrzymywana w weselnym disco polowym klimacie z doskonałym teledyskiem” – czytamy o kawałku “Pocałuj mnie” w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 19 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 57 789 wyświetleń na YT. Modelka Angelika Korzec.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy Blu Rey pt. “Ja wybrałem Ciebie”, który na Youtube ma już 12 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Blu Rey to gwiazdy disco polo[źródło]disco-polo.info 2 Maj 2022. Formacja słynie ze swojego oryginalnego brzmienia[źródło]disco-polo.eu 4 maja 2022.

źródło: disco-polo.eu, | disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Pocałuj mnie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Ballada na pierwszy taniec
2. Blondynka Ta
3. Dziś tylko Ty
4. Gdzie mi uciekasz
5. Ja wybrałem Ciebie
6. Do Rana
7. Wisieneczka czerwona
8. Pocałuj mnie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Zespół BluRey to projekt muzyczny w gatunku dance, disco polo, folk dance. Na stronie blurey.zespoly-weselne.pl czytamy: Gramy w skladzie czteroosobowym : Kinga-wokal, Andrzej -wokal, gitara, Marcin -inst.klawiszowe, Adrian -saksofon, na zyczenie w składzie również skrzypce.
źródło: blurey.zespoly-weselne.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach