Przejdź do głównej zawartości

Lizot - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lizot to: “Sunday Night”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemieckiego duetu DJ-ów i producentów Lizot oraz rumuńskiej piosenkarki Holy Molly zatytułowana “Sunday Night”. To nie pierwsza współpraca obu artystów – w 2019 roku ukazał się ich singiel “Ménage à trois”, a w 2020 “Back to Her”.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]music.apple.com. Materiał napisali: Holy Molly oraz Marius Dia. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ Alex Parker, rumuńskiego producenta Davida Ciente (ostatnio znany ze współpracy z INNĄ), Marius Dia i LIZOT[źródło]genius.com.

Nutka zapewnia niesamowitą atmosferę. Kompozycja jest prosta, melodyjna, prawie w dance’owym stylu, ale jednak z dużą dawką lajtowej House.

“Panowie zastosowali fajny patent, bo poszli saksofonowym śladem “Push the feeling on”. Nie skopiowali go , ale wykreowali motyw w podobny sposób, zmieniając kilka nut. 👍👍” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl o numerze “Sunday Night”.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 11, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 938 668 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Lizot pt. “Weekend”, który na Youtube ma już 33 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że duet w tym kawałku prawdopodobnie sampluje nutkę “Weekend” zespołu Scooter, ponieważ fragment numeru Lizot jest bardzo podobny do fragmentu Scootera. Utwór “Weekend” Lizota na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 8, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4. W zestawieniu AirPlay “Najpopularniejsze single radiowe 2020 roku” nutka zajęła 17 miejsce. 16 grudnia 2020 roku materiałowi został nadany certyfikat platynowej płyty. Serwis radiokaszebe.pl w artykule opublikowanym w dniu 13 grudnia 2021 napisał o “Weekend”, że ma “ponad 100 milionów streamów”.

LIZOT to jeden z największych aktów tanecznych na świecie. W ostatnich latach formacja zdołała zbudować sporą rzeszę fanów[źródło]open.fm 16.03.2022. Serwis radiokaszebe.pl w artykule opublikowanym w dniu 13 grudnia 2021 napisał o Lizot: “[…] mają na koncie ponad 400 milionów streamów na samym Spotify.

Holy Molly, właśc. Maria Alexandra Florea (ur. 11 stycznia 1996 w Bukareszcie) – rumuńska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Popularność międzynarodową zyskała po wydaniu singla „Menage a Trois”. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Plouă” (x Tata Vlad), który ma już 25 mln wyświetleń.

źródło: eska.pl, djpromotion.com.pl, music.apple.com, genius.com, | bestsellery.zpav.pl, radiokaszebe.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “Sunday Night”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Boom Boom Boom Boom (oraz Amfree i Ampris)
2. Candlelight
3. Einfach Nur Weg Feat. Jason Anousheh
4. Here For You Love
5. Weekend
6. Daddy Cool (x Boney M.)
7. Hurricane
8. Sunday Night
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Lizot to niemiecki duet DJ-ów i producentów, w skład którego wchodzą Max Kleinschmidt (z Halle / Saale / Niemcy) i Jan Sievers (z Bonn / Niemcy). Duet powstał w 2013 roku. Gatunek ich muzyki to Deep-House.
źródło: discogs.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach