Przejdź do głównej zawartości

Trill Pem - 41922

W sieci ukazała się nowa piosenka rapera Trill Pema zatytułowana “41922”. To kolejna nutka z serii Ghetto Cognac, o której wiemy, że ma łączyć prostotę z ekskluzywnością. Seria zadebiutowała kompozycją “Każdy Dzień” Kabe, która szybko okazała się przebojem. Trill Pem, sięgnął po bit w bardziej klasycznym stylu, by nagrać kawałek o swoim miejscu pochodzenia. Takie jest zresztą założenie cyklu Ghetto Cognac.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Trill Pem. Kompozycja została wyprodukowana przez Fantoma.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 3 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 150 642 wyświetleń na YT. Video to dzieło mohera.

W opisie pod wideo czytamy:

Ghetto Cognac to cykl, który gości różnych artystów z całego świata. Każdy z nich prezentuje swoje okolice, miejsce z którym się utożsamia. Całość ograna jest w stylistyce ulicznej z najwyższej jakości muzyką.
Ghetto w nazwie reprezentuje prostolinijność i nieskomplikowaność opakowania (klipu),
natomiast Cognac stoi za ekskluzywnością i wysokim poziomem esencji projektu – muzyki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu muzyka pt. “Nicki” (feat. Wac Toja), który na Youtube ma już 39 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Kim jest Trill Pem? W artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2021-07-29 czytamy o artyście: to raper młodego pokolenia, którego kariera muzyczna idzie, wręcz biegnie w zawrotnym tempie. W swoim dorobku ma m.in. 600 tysięcy miesięcznych słuchaczy na Spotify (wjechał właśnie w TOP50 w Polsce), jest posiadaczem licznych wyróżnień w postaci złotych i platynowych płyt, a także jednego diamentu. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 5-03-2022 w miejscowości Słupsk, a kolejny 11-03-2022 w miejscowości Ostrów Wielkopolski.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: popkiller.pl, rytmy.pl, music.apple.com, | rapnews.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr