Przejdź do głównej zawartości

KORDIAN - Ciebie Chcę

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza KORDIANA zatytułowana “Ciebie Chcę”. Nutka ta to niezwykle przyjemny kawałek, który ma szansę mocno namieszać na rynku muzycznym. Kompozycja jest o miłości. Numer jest utrzymany w nieco innym klimacie do którego przyzwyczaił nas Kordian. Wacław Cieślik dołożył do swojego repertuaru rockandrollowe rytmy.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Kordian.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 43 729 wyświetleń na YT. W wideoklipie KORDIAN postanowił wystylizować się na legendę światowej muzyki Elvisa Presley’a.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Kordian:

“Z góry dziękuję za wszystkie komentarze like i udostępnienia Miłego odbioru życzę i smacznych pączuszków.”

W opisie pod wideo czytamy:

Dziękuję Właścicielowi Kawiarni PROWINCJONALNA w Nowym Sączu za udostępnienie pięknego obiektu idealnie wpasowanego w zrealizowany klip i utwór serdecznie polecam to miejsce.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Górala pt. “Dziewczyna z gór”, który na YouTube ma już 75 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że bez nutki “Dziewczyna z gór” nie może odbyć się żadne wesele.

KORDIAN jest jednym z nielicznych artystów disco polo, który jednocześnie jest prawdziwym góralem z krwi i kości. Muzyk przypisał sobie swoimi produkcjami tytuł króla muzyki disco polo w klimatach góralskich.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 15-05-2022 w miejscowości Radzymin, a kolejny 3-09-2022 w miejscowości Katowice.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, nowysacz.naszemiasto.pl, | disco-polo.eu, disco-polo.info, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach