Przejdź do głównej zawartości

Keanu Silva, Toby Romeo, SACHA - Hopeless Heart

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka producenta z Niemiec Keanu Silvy, austriackiego producenta Toby Romeo oraz SACHY zatytułowana “Hopeless Heart”. Wygląda na to, że sukces pomysłu „Your Love (9PM)„, w którym wykorzystano podkład hitu ATB i dopisano nowe elementy zmotywował artystów, którzy dokonali podobnego zabiegu. Z tym, że w „Hopeless Heart” nie stworzono właściwie coveru, a znany motyw wykorzystano właściwie tylko w jednej frazie. Kawałek posiada bardzo fajny wokal.

Uwielbiam robić nowe wersje starych utworów, tak jak miało to miejsce w przypadku mojego singla „Where The Lights Are Low”. Oryginał „Children” Roberta Milesa to absolutny klasyk. Rzadko zdarzają się utwory, które w ogóle się nie starzeją, ale to jest jeden z nich. A teraz jest nowa wersja, której można słuchać na full w aucie, pod prysznicem, w klubie czy na festiwalach – Toby Romeo.

Robert Miles, właśc. Roberto Concina (ur. 3 listopada 1969 w Fleurier, zm. 9 maja 2017 w Ibizie) – włosko-szwajcarski DJ i producent muzyczny. Prekursor gatunku dream trance. W roku 1996 wydał singiel „Children”, który zyskał popularność w Europie i USA. Tylko w Europie sprzedał się on w nakładzie ponad 1,5 miliona egzemplarzy, zajmując drugie miejsce na brytyjskich oraz pierwsze miejsce na niemieckich listach przebojów. Nutka otrzymała Złote i Platynowe certyfikaty w kilku krajach i osiągnęła pierwsze miejsce w ponad 12 krajach; był to najbardziej udany europejski singiel 1996 roku. „Children” Roberta Milesa możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie

Gatunek nowej piosenki to Electro House. Autorami tekstu są Robert Miles, Jaro Omar, Hitimpulse, Keanu Silva, Michael Burek, Nina Chuba, Robin Brandes oraz Toby Romeo. Kompozycja została wyprodukowana przez Hitimpulse, Michaela Bureka, Robina Brandesa, Toby Romeo i Keanu Silve.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 26, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.

Wideo na Youtube ukazało się 21 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 169 855 wyświetleń na YT.

Dużą popularnością na YT cieszy się hit Niemca pt. “King Of My Castle” (Don Diablo Edit), który ma już 20 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “King Of My Castle” (Don Diablo Edit) na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. Singiel w zestawieniu najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych – Airplay 2019 zajął 38 miejsce. Najbliższy koncert Keanu Silvy ma się odbyć 3 cze 2022 w Neunkirchen, Germany, Tropical Mountain.

Toby Romeo (ur. Tobias Waß; 8 listopada 2000) to austriacki DJ i producent muzyczny z Salzburga, najbardziej znany z nutki „Where the Lights Are Low” z udziałem Felixa Jaehna. Występował także na międzynarodowych festiwalach muzycznych, takich jak Parookaville i Electric Love. Najbliższy jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Born To Beach – The Comeback 2022, które ma mieć miejsce w dniach 18-19 marca 2022 w Nordstrand 1, Podersdorf am See, Austria, a kolejny na wydarzeniu pn. Project One Festival 2022, które ma mieć miejsce w dniach 18-19 marca 2022 w Rudolf Diesel-Straße 30, Wiener Neustadt, Austria, Arena Nova.

Co wiemy o SACHY? Niewiele. W serwisie radiozw.com.pl czytamy: SACHA jest jedną z najbardziej obiecujących wokalistek na brytyjskiej scenie popowe. Chwytliwe melodie, śmiałe teksty, charakterny wokal i mroczna produkcja składają się na unikatowy, grunge-popowy styl szkockiej artystki.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: djpromotion.com.pl, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr