Przejdź do głównej zawartości

Topky - Dzban

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka duetu Topky zatytułowana “Dzban”. Kawałek jest zupełnie inny niż poprzednie produkcje. Nutka jest mniej dynamiczna. Słychać bardziej discopolowy klimat. Numer opowiada o randkowych doświadczeniach.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorkami tekstu są Topky, natomiast kompozytorem jest Andrzej Gołda.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 800 759 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Kamil Stanek.

W opisie pod wideo czytamy:

“Topky nie próżnują! Pracujemy i tworzymy dla Was! Dzban to już 4 i zupełnie inna niż poprzednie propozycja, która ląduje na naszym kanale. Tekst inspirowany obecna sytuacja w związkach oraz własnymi doświadczeniami pisany z dystansem i humorem. Czy się Wam spodoba ? Oceńcie sami ! 🏺🧡”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu MASSiVE:

“no styl macie wyśmienity <3 trzymacie poziom!!! BRAWO” – MASSiVE.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Szpile”, który na YouTube ma już 5,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Szpile” stał się przebojem w sieci oraz na wielu parkietach.

Topky to nowa grupa na scenie disco polo. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 02-04-2022 w miejscowości Lubin, a kolejny 12-11-2022 w miejscowości Nysa.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, voxfm.pl, | disco-polo.eu, voxfm.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach