Przejdź do głównej zawartości

SB Maffija - Lawenda

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka ekipy SB Maffija zatytułowana “Lawenda”.

‘Hotel Maffija 2 dobiegł końca. Przez ostatnie 8 dni otrzymaliśmy nagrane w tym czasie 19 utworów (w tym 14 teledysków) i 7 vlogów, a na wielki finał otrzymujemy zrealizowane z udziałem fanów video do numeru “Lawenda”‘ – czytamy w serwisie popkiller.pl.
”Lawenda” kończy tą piękną historię – czytamy dodatkowo w serwisie rapowo.pl.

”Dziękujemy nie tylko osobom, które pojawiły się na planie teledysku, ale również wszystkim, którzy śledzili nas przez ubiegły tydzień. Białas, White 2115, Bedoes i Kinny Zimmer zapraszają na „Lawendę”.” — czytamy na socialach SBM Label.

Gatunek nowej piosenki to hip hop. Autorami tekstu są White 2115, Kinny Zimmer, Białas oraz Bedoes, natomiast kompozytorami są White 2115, Ryini, Francis i Pedro.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 34 748 760 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 6 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Wideoklip wyreżyserowali Borys Przybylski „Bedoes” x Filip Krupa.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem Hotel Maffija po numerze “A nie pamiętasz jak?”, który na YT ma już 47 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “A nie pamiętasz jak?” stał się jednym z największych hitów rapowych 2021.

18 lutego 2022, nakładem wytwórni płytowej SBM Label, ukazał się krążek artystów zatytułowany ‘Hotel Maffija 2’. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 20 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty.

Serwis glamrap.pl w artykule opublikowanym w dniu 12 stycznia 2022 pisze o tym krążku ‘Hotel Maffija 2’ następująco:

“[…] było jasne, że kontynuacja projektu, który zadebiutował wczesnym latem 2020 roku, to kwestia czasu. Cały ekipa SBM Label ponownie spotkała się w jednym miejscu, by w ciągu 7 dni nagrać pełnoprawny album. Solar, Białas, Bedoes, Lanek, SKUTE BOBO, Jan-rapowanie, White2115, Beteo, Janusz Walczuk, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Fukaj oraz ekipa produkcyjno-realizacyjna z NOBOCOTO Studio stawiła się w nieujawnionej lokalizacji, gdzie pracuje nad utworami i teledyskami publikowanymi na bieżąco na kanałach SBM Label.”

Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2022-01-31 czytamy o materiale ‘Hotel Maffija 2’:

[…] dziś ukazały się zestawianie Spotify Charts za okres 28-30 stycznia. Wyjazdowy album SBM znalazł się na drugim miejscu najlepiej debiutujących na świecie albumów na platformie streamingowej Spotify.

“Płyta z gatunku raczej ciekawych niż satysfakcjonujących” – napisał Bartek Chaciński w recenzji płyty w serwisie polityka.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych: https://bit.ly/SBMaffijaLawenda

Tekst nagrania “Lawenda”: Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: popkiller.pl, rapowo.pl, music.apple.com, | open.fm, olis.onyx.pl, rytmy.pl, glamrap.pl, rapnews.pl, YouTube, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach