Przejdź do głównej zawartości

Kungs - Lipstick

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka francuskiego producenta Kungsa zatytułowana “Lipstick”. Nutka została zainspirowana śródziemnomorskim klimatem imprez Club Azur, organizowanych przez artystę.

Gatunek nowej piosenki to Muzyka elektroniczna[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/588664699/lipstick. Materiał napisali: Kungs, Martin Solveig oraz Andrea Turone. Kompozycja została wyprodukowana przez niemieckiego producenta Boys Noize i Kungsa.

Oficjalny Visualiser do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 881 180 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Francuza pt. “This Girl” (nagranego wraz z Cookin’ on 3 Burners), który na YouTube ma już 507 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że remix “This Girl” w wykonaniu Kungsa osiągnął numer jeden w wielu krajach, w tym we Francji i Niemczech oraz TOP10 w 18 krajach, w tym w Austrii, Kanadzie, Danii, Irlandii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii (dostęp 09.2023). Billboard umieścił „This Girl” na 48. miejscu na swojej liście "100 Best Pop Songs of 2016".

Kungs to jeden z najpopularniejszych francuskich DJ-ów i producentów muzycznych[źródło]21.05.2021 https://www.radiozet.pl/Muzyka/BTS-Anne-Marie-Niall-Horan-Major-Lazer-Gigi-D-Agostino-premiery-w-Radiu-ZET. W zeszłym roku muzyk wydał singiel „Never Going Home”, który był jednym z największych klubowych przebojów zeszłego lata. Kompozycja dotarła w Polsce do 3. miejsca listy Airplay Chart oraz znalazła się na listach radiowych przebojów całej Europie i wygenerowała łącznie ponad 160 milionów odtworzeni w serwisach cyfrowych. Przypomnijmy, że w 2016 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany “Layers”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 26 cze 2022 w Montauban, France, Jardin Des Plantes, a kolejny 10 lip 2022 w Monts, France, Festival Terres du Son.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kungs.lnk.to/LipstickID

Tekst nagrania “Lipstick”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: radiokaszebe.pl, shazam.com, | radiozet.pl, radiokaszebe.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?
Tagi: Sickness

Powiązane wpisy

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr