Przejdź do głównej zawartości

Nico Santos - Would I Lie to You

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza Nico Santosa zatytułowana “Would I Lie to You”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Joe Walter, Nico Santos, Olaf Powers oraz Kalli. Kompozycja została wyprodukowana przez Kalli’ego.

Singiel “Would I Lie to You” to następca singla “End of Summer”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 16 września 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 506 380 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserowali JAKUB RZUCIDLO & TATJANA WENIG / PLUG PICTURES. Kierownikiem zdjęć do teledysku był ETRITANE EMINI.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego Niemca pt. “Rooftop”, który na YouTube ma już 45 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Rooftop” szturmem zdobył listy przebojów w krajach niemieckojęzycznych. Kompozycja była notowana na 2. miejscu w Austrii oraz na 5. pozycjach w Niemczech oraz Szwajcarii. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął prawdopodobnie najwyższą pozycję numer 5. W zestawieniu Top 100 AirPlay za 2018 rok nutka znalazła się na 23 miejscu.

Nico Santos brał udział w „The Voice of Germany” i „Song meinen Song”. Współtworzył ścieżkę dźwiękową do filmu „Fuck You Göthe 2”. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 8 maja 2020 roku krążek “Nico Santos”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Group. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jego drugi album studyjny.

“Nico Santos jak zwykle zachwyca swoim głosem. Nowoczesna produkcja z elementami hip-hopu, R&B i soulu idealnie dopełnia mocny wokal artysty. Tu nie ma miejsca na fałszywe nuty – słyszymy człowieka, który wiele przeszedł w życiu i potrafi opowiedzieć o tym w uniwersalny sposób” – napisano o wydawnictwie w serwisie mad-music.pl.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 18 stycznia 2022 w Hamburg, Germany, Sing meinen Song – Das Tauschkonzert LIVE, a kolejny 19 stycznia 2022 w Munich, Germany, Sing meinen Song – Das Tauschkonzert LIVE.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: | bestsellery.zpav.pl, mad-music.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach