Przejdź do głównej zawartości

Alesso - Somebody to Use

alessoJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka szwedzkiego producenta Alesso zatytułowana “Somebody to Use”.

Zobacz też wersję Szweda TOXIC MIX dostępną na tej stronie. O tej wersji serwis edm.com pisze: “Alesso also dropped a “Toxic Mix” alongside the original version of the new tune, which takes on a completely different feel”.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali ZOHARA oraz Blair Gormal. Kompozycja została wyprodukowana przez Alesso.

Singiel “Somebody to Use” to następca singla “When I’m Gone” (nagrany wraz z Katy Perry).

Wideo do nowego utworu na YT ukazało się 19 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 765 034 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Szweda pt. “Under Control” (nagranego wraz z Calvinem Harrisem, featuring Hurts), który na Youtube ma już 261 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Under Control” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 7, na polskiej liście Dance Top 50 pozycję numer 13, a na polskiej liście Video Chart pozycję numer 3. Nutka na listach UK Singles i UK Dance (OCC) zajęła najwyższą pozycję numer 1, na liście US Bubbling Under Hot 100 Singles (Billboard) numer 3, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 12.

Alesso swoją karierę zaczynał w wytwórni Luciano Ingrosso. Przełomową w karierze szwedzkiego producenta była nutka “Calling” wydana tym razem z Sebastianem Ingrosso. Dzięki temu muzyk stał się popularny na całym świecie i ten stan utrzymuje się do dzisiaj. W roku 2021 znalazł się on na miejscu numer 63 zestawienia DJ Mag Top 100. Przypomnijmy, że 22 maja 2015 roku ukazał się debiutancki krążek Alesso “Forever”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 18 lut 2022 w Aspen, CO, US, Belly Up Aspen, a kolejny 20 lut 2022 w Washington, DC, US, Echostage.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: edm.com, music.apple.com, | ftb.pl, djmag.com, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr