Przejdź do głównej zawartości

Minelli - Nothing Hurts

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Minelli zatytułowana “Nothing Hurts”. Kawałek porwie Was do tańca.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali: Minelli, Jordan Shaw oraz Freedo. Kompozycja została wyprodukowana przez Freedo (“który może pochwalić się 1,5 miliarda streamów na Spotify. Szwajcarski producent i autor piosenek ma na koncie m. in. ”LushLife” Zary Larsson czy „Takeaway” Chainsmokers” – pisał o artyście serwis radiokaszebe.pl w artykule opublikowanym w dniu 15 listopada 2021).

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 23, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Singiel “Nothing Hurts” to następca singla „Party” (feat. Inna & Romanian House Mafia).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 643 578 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowały Cristina Poszet & Andra Marta. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Alexandru Muresan, Stanisslav.

W komentarzu pod wideo Minelli napisała:

“So happy to share my new song with you guys ❤️❤️❤️❤️enjoy it 💋”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Tak się cieszę, że mogę podzielić się z wami moją nową piosenką ❤️❤️❤️❤️ baw się dobrze 💋”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniej Rumunki pt. “Rampampam”, który na YouTube ma już 146 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Rampampam” stał się międzynarodowym przebojem. Kawałek zajął pierwsze miejsca na listach przebojów na Białorusi, Bułgarii, Czechach, Węgrzech, Wspólnocie Niepodległych Państw (WNP), Litwie, Rosji i zajął drugie miejsce na listach przebojów w Rumunii, Polsce i na Ukrainie. W tygodniu kończącym się 28 sierpnia 2021 r. nutka osiągnęła 139 miejsce na liście Billboard Global Excl. U.S..

Minelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkcji piosenek. Zadebiutowała jako artystka Global Records w maju 2017 r., wydając swój pierwszy solowy singiel „Empty Spaces”, który natychmiast znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach. W zeszłym roku Minelli zdobyła nagrodę w kategorii International Breakthrough na The Artist Awards 2021, dorocznym wydarzeniu muzycznym organizowanym w Rumunii.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: radiokaszebe.pl, allaboutmusic.pl, music.apple.com, | djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach