Przejdź do głównej zawartości

Miętha - Zanim pójdziesz ft. Natalia Szroeder

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Miętha zatytułowana “Zanim pójdziesz” (z gościnnym udziałem polskiej piosenkarki Natalii Szroeder). Singiel zapowiadał krążek duetu zatytułowany “36,6”, który ukazał się 2021-10-15 nakładem wytwórni płytowej Asfalt Records. Płyta jest utrzymana w gatunku hip hop i zawiera 15 numerów. Tytuł albumu nawiązuje do naturalnej temperatury ludzkiego ciała, a kawałki na materiale poruszają temat złożoności naszego charakteru w zderzeniu z codziennością.

– Docenieni po debiucie pozwoliliśmy sobie na większą zabawę formą i treścią, a nasze kompozycje stały się bardziej plastyczne. Dbanie o zdrowy stan umysłu jest dla nas bardzo istotne, dlatego mamy nadzieję, że swoją twórczością będziemy w stanie zarazić słuchaczy tym samym – mówi duet.

“Najnowszy projekt Mięthy nie jest złym albumem, ale na pewno nie sięga szczytu możliwości duetu” – napisał Igor Wiśniewski w recenzji “36,6” w serwisie rytmy.pl.

Gatunek nowej piosenki to hip hop. Autorami tekstu są SKIP oraz Natalia Szroeder. Kompozycja została wyprodukowana przez AWGS. Singiel jest bardzo wakacyjny.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 lipca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 583 233 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Julek Tałandziewicz. Za zdjęcia odpowiadał Igor Połaniewicz.

W opisie pod wideo czytamy:

“Zanim pójdziesz” to intrygujące, rześkie połączenie tak różnych wrażliwości z wyczuwalnym, pulsującym beatem, charakterystycznym dla duetu SKIP & AWGS. Pisząc “Zanim pójdziesz” miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą – mówi SKIP. Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy dowiedzieliśmy się, że Natalia jest chętna na gościnkę w tym numerze. Poszliśmy razem do studia i byliśmy świadkami jak doświadczona i przegenialnie świadoma swojego głosu artystka nagrywa swoje wokale do numeru, który jej się bardzo spodobał – dodaje.

Miętha to duet, który tworzą raper Skip i producent AWGS. Grupa oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa.

Natalia Weronika Szroeder (ur. 20 kwietnia 1995 w Bytowie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2011 została laureatką jednego z odcinków Szansa na sukces, w którym zaśpiewała nutkę Maryli Rodowicz „Cicha woda”. W ostatnim czasie wykonawczyni często współpracuje z innymi artystami. W kwietniu 2021 roku miał premierę wideoklip do kawałka “Przypływy”, który nagrała z Ralphem Kaminskim. Dwa miesiące wcześniej głośno było o jej duecie z Margaret i kompozycji “SOLD OUT”. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer „Powietrze”, który ma już 23 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych 26-letniej artystki zamyka wydany 5 listopada 2021 roku krążek ‘Pogłos’. Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 24-04-2022 w miejscowości Bydgoszcz.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: asfalt.pl, empik.com, rytmy.pl, 4fun.tv, music.apple.com, | YouTube, Wikipedia, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr