Alvaro Soler – nowa piosenka

Alvaro SolerTytuł nowej piosenki Alvaro Solera to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2021.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Alvaro

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka hiszpańskiego piosenkarza Alvaro Solera zatytułowana “Magia”. Kawałek jest zapowiedzią nowego krążka artysty zatytułowanego “Magia”, który ma się ukazać 9 lipca 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Airforce 1 Records. To będzie trzecia studyjna płyta wykonawcy.

– Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa Magia. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód, czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom – tłumaczy Alvaro.

Nowa nutka to pierwszy singiel po ponad rocznej przerwie.

– Przyznaję, że byłem trochę zmęczony. To była najpiękniejsza podróż mojego życia i czułem niesamowitą wdzięczność, ale z drugiej strony było to nieco słodko-gorzkie uczucie, bo praktycznie nie miałem życia prywatnego. Chciałem spędzić trochę czasu, zdobywając inne doświadczenia. Oczywiście miałem też zaplanowane projekty służbowe i trochę koncertów, ale wtedy, jak doskonale wiemy, wszystko potoczyło się inaczej. Pandemia sprawiła, że mój urlop nabrał przymusowego charakteru. Wystarczyły dwa miesiące, bym zatęsknił za całym zamieszaniem życia w ciągłej trasie…

“Magia” to jedna z najgorętszych premier 2021 roku. Kompozycja momentalnie znalazła się na wielu playlistach.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali Alexander „Ali“ Zuckowski, Simon Triebel, T.I Jakke oraz Alvaro Soler. Kompozycja została wyprodukowana przez Alexandra „Ali“ Zuckowskiego, Simona Triebela i T.I Jakke.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 5 marca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 485 426 wyświetleń na Youtube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Hiszpana pt. „Sofia”, który na Youtube ma już 701 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sofia” odniósł sukces na listach przebojów w krajach europejskich, osiągając numer 1 w Polsce, Włoszech, Czechach, Słowacji, Belgii i Szwajcarii. Kawałek w Polsce pokrył się diamentem.

Alvaro Soler to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich artystów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce. W ciągu zaledwie 4 lat wykonawca zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografie muzyka zamyka wydany 7 września 2018 roku krążek “Mar De Colores”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Universal Music oraz Airforce 1 Records. Album jest utrzymany w gatunkach latin i pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jego drugi album studyjny. Płyta osiągnęła pozycję 9. w notowaniu tygodniowym w Polsce (OLiS). Wydawnictwo trafiło do Top 10 sprzedaży w ponad dziesięciu krajach. Materiał w Polsce pokrył się platyną.

“Podsumowując, Mar De Colores, to z pewnością album typowy dla Alvaro Solera. Nie ma tu niczego, czego jeszcze u niego nie słyszeliśmy. Może poza wykorzystaniem kubańskich motywów w choćby Veneno. Mimo tego oczekiwania co do kompozycji zamieszczonych na płycie powinny być zaspokojone” – napisano w recenzji krążka w serwisie allaboutmusic.pl.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 28 maja 2021 w Bratislava, Slovakia, AXA Aréna NTC, a kolejny 29 maja 2021 w Gmunden, Austria, Rathausplatz.

źródło: eska.pl, wzielonej.pl, | radiozet.pl, wzielonej.pl, allaboutmusic.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Magia”

[Verso 1]
Salgo, vente a tomar algo
Tráete una canción
Por si todo sale bien
Oye, móntate en mi coche
Vámonos de aquí
Por si todo sale bien

[Pre-Coro]
Y nada importa hoy
Te vienes o te vienes, ¿sí o no? Uoh-oh

[Coro]
Porque la magia de tus ojos me hace ver
Que la vida es una canción
Porque la magia de tus labios me habla de
Peter Pan y de rock and roll
Bañarnos en el mar, desnudos antes de
Que me pille la luna, besando tu piеl
Porque la magia de tus ojos me hacе ver
Que la vida es una canción (Oh)

[Post-Coro]
Ba-ba-ba-ba-ba
Ba-ba-da-da
Ba-ba-ba-ba-da-da

[Verso 2]
Dime que se está de cine
Ven, acércate
¿Por qué no pintamos el agua turquesa?
Que esta vida es nuestra
Nada que perder
Ya verás que sale bien

[Pre-Coro]
Y nada importa hoy
Te vienes o te vienes, ¿sí o no? Uoh-oh

[Coro]
Porque la magia de tus ojos me hace ver
Que la vida es una canción
Porque la magia de tus labios me habla de
Peter Pan y de rock and roll
Bañarnos en el mar, desnudos antes de
Que me pille la luna, besando tu piel
Porque la magia de tus ojos me hace ver
Que la vida es una canción (Oh)

[Post-Coro]
Ba-ba-ba-ba-ba
Ba-ba-da-da
Ba-ba-ba-ba-da-da
Ba-ba-ba-ba-da
Ba-ba-da-da
Ba-ba-ba-ba-da-da

[Puente]
Montañas, montañas y el cielo
Eres la tierra, la tierra en mis dedos
Solo mirarte y ya sé
Que olvido el ayer
Y puedo entender

[Coro]
Porque la magia de tus ojos me hace ver
Que la vida es una canción
Porque la magia de tus labios me habla de
Peter Pan y de rock and roll
Bañarnos en el mar, desnudos antes de
Que me pille la luna, besando tu piel
Porque la magia de tus ojos me hace ver
Que la vida es una canción (Una canción)

[Post-Coro]
Ba-ba-ba-ba-ba
Ba-ba-da-da
Ba-ba-ba-ba-da-da (Una canción)

[Outro]
Porque la magia de tus ojos me hace ver (Ba-ba-ba-ba-da, ba-ba-da-da)
Que la vida es una canción (Ba-ba-ba-ba-da-da)

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

fot. kadr z wideoklipu Alvaro Soler “Magia”

Single

 

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
ESP
[20]
AUT
[21]
BEL
(Fl)
[22]
2015 „El mismo sol”
(solo oraz featuring Jennifer Lopez)
3 6 8
„Agosto”
2016 „Sofia” 3 3 1
„Libre”
(gościnnie: Monika Lewczuk, Paty Cantú lub Emma)
2017 „Animal”
„Yo contigo, tú conmigo (The Gong Gong Song)”
(oraz Morat)
18
2018 „La cintura” 3 4 3
„Lo Mismo”
(oraz Maître Gims)
„Ella”
2019 „Loca” 22
„La Libertad”
2020 “Barrer a casa”
(oraz Sofía Ellar)
2021 “Magia”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Sie lässt mich allein” u boku Farzin Javadi.

Álvaro Soler to hiszpański piosenkarz i autor tekstów (ur. 9 stycznia 1991 w Barcelonie, Hiszpania). Jego pierwsza piosenka z debiutanckiego albumu stała się hitem we Włoszech i okrzyknięta tam hitem lata 2015 roku. Piosenka ta była również przebojem we Francji, Belgii i Szwajcarii. Bardzo wcześnie wziął lekcje gry na fortepianie w Japonii. Po powrocie do Barcelony w 2010 roku założył zespół muzyczny Urban Lights wraz z bratem i przyjaciółmi. Zespół kontynuował wykonywanie muzyki opisanej jako mieszanka brytyjskiego popu, indie popu i muzyki elektronicznej. Wygrali uniwersytecki konkurs muzyczny, a zespół pojawił się w 2013 roku w konkursie castingu muzycznego w Hiszpanii ¡Tú sí que vales! docierając do Final 8. Wydali kilka materiałów i album własnej produkcji. Soler uczęszczał również na studia w zakresie projektowania przemysłowego w Escuela de Grafismo Elisava, także chodził do szkoły muzycznej i współpracował z agencją modeli z siedzibą w Barcelonie. W 2016 roku został wybrany na sędziego w dziesiątej serii włoskiego show talentów X Factor. Gatunki jego muzyki to latin pop, pop i pop folk. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Eterno Agosto” ukazała się 26 czerwca 2015 roku nakładem wytwórń płytowych Airforce 1 oraz Universal Music i jest utrzymana w gatunkach Latin pop oraz folk pop. Album zawiera 13 piosenek. Teksty dotyczą osobistych przeżyć autora. Krążek w Polsce pokrył się potrójną platyną. Płyta została pozytywnie oceniona przez krytyków muzycznych i stała się komercyjnym sukcesem, osiągając szczyt listy albumów we Włoszech, Polsce i Szwajcarii. Wydawnictwo znalazło się również w pierwszej dziesiątce w Austrii i Niemczech. Debiut został wznowiony w 2016 roku poprzez reedycje płyty, która zawiera trzy nowe kawałki.

“Dla mnie to idealny wybór na majowy weekend. Relaksacyjny, taneczny – w sam raz na odpoczynek!” – napisano w recenzji materiału na stronie moskaldamian.wordpress.com.

Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org, pl.wikipedia.org oraz moskaldamian.wordpress.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 540 razy, 1 wizyt dzisiaj)