Przejdź do głównej zawartości

Dominik Dudek - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki to: "Idę".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów - może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DominikDudekIde

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Dominika Dudka "Idę". Numer ten to energetyczna gitarowa nutka, zachowująca charakter debiutanckiego singla. Oba kawałki znalazły się na debiutanckiej płycie EP-ce Muzyka, która ukazała się 19 maja 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Album jest utrzymany w gatunku Pop i zawiera 5 numerów. Producenci krążka to: Dominik Dudek oraz Hotel Torino.

"Kiedyś będziecie chcieli powiedzieć, że słuchacie go od początku. To właśnie ten moment" - czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie popkulturowcy.pl.

[źródło]empik.com, genius.com, Google, popkulturowcy.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/665835426/id%25C4%2599. Autorem tekstu jest Dominik Dudek. Muzyka: Dominik Dudek, Mateusz Kotkowski oraz Kajetan Pietrzak.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich - na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 21.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 193 416 wyświetleń na YT. Produkcją wideo zajęła się ekipa Mortvideo. Zdjęcia: Marcin Kopiec mort.

Tekst nagrania "Idę"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: shazam.com, rmf.fm, olis.pl, empik.com, genius.com, Google, popkulturowcy.pl, | Youtube, i inne?

Lista utworów

1. Be Good
2. Earned It
3. Idę
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Dominik Dudek to zwycięzca XIII edycji The Voice of Poland. Od najmłodszych lat spełniał swoje marzenie o karierze muzycznej - najpierw uczęszczając do Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie szlifował grę m.in. na saksofonie, gitarze i pianinie, a później koncertując ze swoim zespołem Redford po Polsce oraz Wielkiej Brytanii.

źródło: universalmusic.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr