Przejdź do głównej zawartości

Ben Cristovao - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bena Cristovao to: "Brighter Day".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów - może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bencristovaosarajames.lnk.to/brighterday

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka czeskiego piosenkarza Bena Cristovao oraz polskiej piosenkarki Sary James zatytułowana "Brighter Day". To nie pierwsza współpraca Czecha z polskim artystą - muzyk ma już w dorobku współpracę z polskim producentem Tribbsem. Artyści wspólnie nagrali singiel “Future Champ” (w artykule opublikowanym w serwisie zachod.pl w dniu 2023-07-24 czytamy, że kawałek ma 4 miliony streamów w Spotify).

Jestem przeszczęśliwy, że mogliśmy współpracować - mówi Ben o współpracy z Sarą.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/brighter-day-single/1695868991. Materiał napisali: Ben Cristovao, Sara James, Taneisha Jackson oraz Nathan Trent. Kompozycja została wyprodukowana przez FriendsFromCollege.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich - na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 23.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 825 600 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Nikolas Sand. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Petr Vaněk. Zdjęcia do wideoklipu powstały w Pradze.

Wideo z miejsca wprowadza wakacyjny nastrój oraz taneczną atmosferę - czytamy w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego artysty pt. "TĚŽKÝ VÁHY" (oraz Cavalier), który na YouTube ma już 32 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Ben Cristovao to jedna z największych gwiazd czeskiej sceny muzycznej[źródło]zachod.pl 2023-07-24. W artykule opublikowanym w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl w dniu 25 lipca 2023 czytamy, że Artysta razem z Tribbsem zaprezentował się podczas otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie.

Najbliższy jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Mělnické vinobraní, które ma mieć miejsce w dniach 15 września 2023 w Mělník, Czech Republic, a kolejny 10 listopada 2023 w Prague, O2 Arena.

Sara James, właśc. Sara Zofia Egwu-James (ur. 10 czerwca 2008 w Słubicach) – polska piosenkarka popowa. Na Wikipedii czytamy, że wzięła udział w programie America’s Got Talent. 11 października 2022 ukazała się jej płyta EP-ka zatytułowana 'Spotify Singles'.

Tekst nagrania "Brighter Day"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, zachod.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, olis.pl, | zachod.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. #Puregirl
2. Aleiaio
3. Banana Pancakes
4. Baroko
5. Bomby
6. Chybíš
7. Instagram
8. Ironben
9. Kolotoč ft. Forsomeone
10. Mimozemšťanka
11. 365 (oraz YG Moris)
12. Brighter Day (Sara James)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Benny Cristo, właśc. Ben da Silva Cristóvão (ur. 8 czerwca 1987 w Pilźnie) – czeski piosenkarz, autor tekstów, aktor. Działalność w mediach rozpoczął od udziału w programie Superstar (2009). Gatunki jego muzyki to hip-hop, R&B.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana 'Definitely Different' ukazała się w 2010 nakładem wytwórni płytowej i jest utrzymana w gatunkach House, Pop Rap i RnB/Swing. Album zawiera 10 piosenek.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, discogs.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr