Przejdź do głównej zawartości

MIG - Kawa na ławę

migJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Mig zatytułowana “Kawa na ławę”. Ten kawałek jest niezwykle przemyślany i zostaje w pamięci już po pierwszym przesłuchaniu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Marek Gwiazdowski oraz Adam Grabowski, natomiast kompozytorem jest Marek Gwiazdowski. Na YT pojawiły się remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 152 060 wyświetleń na YT. Zdjęcia do bajecznego wideoklipu zostały wykonane we Włoszech (Katania). Główne role zagrali: Kaja Kałuzińska, Natalia Konofalska, Monika Chmielecka, Mateusz Sochocki. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 28 listopada 2021 czytamy, że materiał znalazł się na 10 miejscu na karcie na czasie polskiego YouTube w kategorii muzyka. Natomiast w artykule opublikowanym w dniu 17 października 2021 (artykuł powstał w trakcie kręcenia zdjęć) w tym samym serwisie czytamy, że za realizację teledysku odpowiada Michał Jagiełło, który często współpracuje z grupą Mig. Dalej w tym artykule czytamy, że w wideoklipie oprócz pięknych obrazków nie zabraknie cudownych kobiet. Słoneczne klimaty teledysku z pewnością będą miłe dla fanów. Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 110 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za materiał “Wymarzona” zespół zdobył Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015.

Do jednych z największych przedstawicieli muzyki tanecznej, bez wątpienia należy formacja Mig. Grupa ta to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”. Ich każda kolejna propozycja staje się hitem . Przypomnijmy, że w 2018 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się ich krążek zatytułowany “Lalunia”. Album jest utrzymany w gatunku disco polo. Płyta zawiera 17 numerów. .

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, Wikipedia, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach