Przejdź do głównej zawartości

Discoboys - Niebieskie Oczy

W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Niebieskie Oczy”. Nowość ta to niezwykle dynamiczny i wpadający w ucho kawałek. Kamil Kossakowski doskonale wie jak trafić do ludzi i porwać ich swoją niesamowitą energią. W aplikacji TikTok numer jeszcze przed premierą stał się viralem.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu Kamil Kossakowski oraz Aleksander Chudyk 1/2 (Menelaos). Aranżacją zajął się Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT ukazały się remixy kompozycji.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 893 934 wyświetleń na YT. Za realizację świetnego wideoklipu odpowiada ekipa FASTERmedia. Aktorzy: Sylwia Kossakowska, Roxana Orłowska, Karolina Marciniec , Mia_tattoo_.

W opisie pod wideo czytamy:

“Utwór “NIEBIESKIE OCZY” to utwór, na który nasi fani czekają NAJDŁUŻEJ!
Mocny tekst z mocnym tanecznym BEATEM!
Prezentujemy Wam już TRZECI utwór z najnowszej płyty, nad którą CAŁY CZAS pracujemy! Mamy nadzieję, ze przypadnie wam do gustu.
A TERAZ…UWAGA…
Czas abyśmy wszyscy zaśpiewali głośno “NIEBIESKIE OCZY MA BLUDABUDIBUDAJ “!!!!!”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Levelon:

“OGIEŃ TOTALNY! Nic dodać, nic ująć! <3”

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 15 grudnia 2020 czytamy: Kamil Kossakowski to najbardziej zwariowany artysta na scenie muzyki disco polo jakiego mielibyśmy okazję poznać. Od wielu miesięcy każda ich nowa nutka trafia do karty „Na czasie” w serwisie YouTube. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 15-05-2022 w miejscowości Radzymin, a kolejny 30-07-2022 w miejscowości Opole.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Niebieskie Oczy”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | mediadisco.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr