Przejdź do głównej zawartości

Piękni i Młodzi Magdalena Narożna - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Piękni i Młodzi Magdalena Narożna to: “Czułe Słowa (My Oh My)”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/piekniimlodziczuleslowa

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Piękni i Młodzi zatytułowana “Czułe Słowa (My Oh My)”. Nutka bardzo szybko wpada w ucho i szybko można ją zapamiętać.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Łukasz Sienicki, Magdalena Narożna oraz Daniel Wilczewski. muzyka: Łukasz Sienicki, Magdalena Narożna i Daniel Wilczewski. Na YT są też dostępne remixy nutki.

Oficjalny teledysk na Youtube ukazał się 10 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 831 865 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 22 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideo to dzieło Stykky Media. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 27 Luty 2023 czytamy: “Najnowsza propozycja od zespołu Piękni i Młodzi od dnia premiery została odtworzona już równy milion. Piosenka obecnie zajmuje 20 miejsce w kategorii „Muzyka” na tak zwanej „Karcie na czasie” serwisu YouTube”. Różowe włosy Magdaleny Narożnej w nowym teledysku mocno zaskakują. Jest mnóstwo ciekawych scen z różnymi efektami co sprawia, że wideoklip ogląda się z dużą ciekawością.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Ona jest taka cudowna”, który na YT ma już 92 mln wyświetleń? Zobaczymy

.

Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo[źródło]voxfm.pl 2022-04-22. Grupa ma ogromną ilość hitów[źródło]disco-polo.info i KM 2022. 9 czerwca 2017 roku, nakładem wytwórni płytowej Vanila Records, ukazał się ich krążek zatytułowany ‘Tak już bez ciebie’. Album jest utrzymany w gatunku disco polo i zawiera 15 kompozycji. Wydawnictwo zadebiutowało na 16. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

Tekst nagrania “Czułe Słowa (My Oh My)”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | voxfm.pl, disco-polo.info, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Chciałabym spać z Tobą
2. Dla żony
3. Idealny sen
4. Jedno słowo
5. Kocham się w Tobie
6. Magia
7. Małe serca
8. Na zawsze Ty
9. Nowa Ja
10. Numer Jeden
11. Jak w Bajce (Ti Amo)
12. Suknie Kolorowe
13. Coraz bliżej
14. Czułe Słowa (My Oh My)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Piękni i Młodzi to polski zespół muzyczny założony w 2012 roku, pochodzący z Łomży. W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Ich gatunki muzyki to disco polo, dance, pop i rock.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Niewiara” ukazała się 18 marca 2016 r. nakładem wytwórni płytowej Vanila Records i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 15 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 30. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr