Przejdź do głównej zawartości

Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Insta

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Dawida Narożnego zatytułowana “Insta”. Kawałek porusza temat znajomości internetowych, a właściwie znajomości za pośrednictwem weryfikacji dodawanych zdjęć.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Dawid Narożny oraz Mateusz Detmer (DETMI). Muzyka: Dawid Narożny i Mateusz Detmer (DETMI).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 26 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 309 526 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa PN MEDIA. Scenariusz: Adrianna Schneider. Aktorka: Julia Kupiec.

Na fanpage Dawida na FB czytamy:
My tu gadu gadu a „Insta” jest ciągle na #29 miejscu na Karcie na Czasie i powoli zbliża się do MILIONA wyświetleń❤️😎💪
Dodajmy, że karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniego artysty pt. “Na zawsze ty”, który na Youtube ma już 5,6 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Dawid Narożny to jedna z najpopularniejszych postaci sceny disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej poznali go jako wokalistę grupy Piękni i Młodzi[źródło]voxfm.pl 2021. Dawid niedawno poinformował, że znalazł nową wokalistkę do swojego projektu[źródło]disco-polo.info 25 Styczeń 2023. Jak się okazuje w formacji pojawiły się dwie nowe osoby: Joanna Narożna (czyli żona Dawida) oraz Ela Kliś. Pierwsza będzie w grupie DJ-ką. Rolą drugiej będzie śpiew oraz gra na skrzypcach[źródło]disco-polo.info 9 Luty 2023.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/PiMDNINSTA

Tekst nagrania “Insta”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr