Przejdź do głównej zawartości

KAMRAD - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki KAMRADA to: “Feel Alive”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kamrad.lnk.to/FeelAlive

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza KAMRADA zatytułowana “Feel Alive”.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych. Olia w 2023 roku zastąpiła listę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/feel-alive/1659660109?i=1659660111. Materiał napisali: Christoph Koterzina, Jonas Markschat, Markus Schlichtherle oraz KAMRAD. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Markschata, KAMRADA i Ecci (NICE).

Oficjalne wideo do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 739 848 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Marvin Ströter. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Marvin Ströter.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniego Niemca pt. “I Believe”, który na YouTube ma już 7,1 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 17. W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 26.04.2022 czytamy: Piosenka nie tylko w krótkim czasie dotarła do Top 50 na niemieckich listach przebojów, ale i stała się absolutnym viralem na TikToku – zyskała już ponad 2000 kreacji i ponad 12 milionów wyświetleń.

KAMRAD to nowy głos pokolenia. Napędzane unikalnym brzmieniem wokalu, który łączy jego wyjątkowy charakter z elektronicznym dotykiem, nutki KAMRADA doskonale łączą chwytliwe melodie ze znaczącymi tekstami[źródło]netfan.pl 26.04.2022. Artysta w tym roku ma wystąpić w Polsce. Dnia 26.04.2022 oraz 15-09-2023 ma się odbyć koncert muzyka w Warszawie.

Tekst nagrania “Feel Alive”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.
źródło: olis.pl, | netfan.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Lista singli

2016: Changes
2017: Return
2017: Ruin Me
2018: Words 4 U
2018: Heartbeat
2018: On You
2018: Holdin’ On
2019: Fight (String Version)
2019: Closing In
2020: Outside
2020: Blame It on the Lights
2021: Grow
2022: I Believe
2022: Better Days (als Teil von Wier)
2023: Feel Alive

Biogram

Tim Kamrad (ur. 10 kwietnia 1997 w Wuppertalu) to niemiecki piosenkarz i autor piosenek. Tim Kamrad dorastał w Langenberg, dzielnicy Velbert w powiecie Mettmann. W wieku pięciu lat zaczął grać na gitarze. Gatunek jego muzyki to pop. Jego debiutancka płyta EP-ka ‘Changes’ została wydana 24 lutego 2017 roku. W związku z tym wydawnictwem został wybrany Nowicjuszem Miesiąca za marzec przez hamburską stację radiową N-Joy. Album jest utrzymany w gatunku Pop i zawiera 6 piosenek. Czytaj więcej (de)
źródło: de.wikipedia.org, shazam.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr