Przejdź do głównej zawartości

SKOLIM - Wyglądasz Idealnie

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM zatytułowana “Wyglądasz Idealnie”. Kawałek podbija wszystkie taneczne parkiety. Materiał podbija polskiego YouTube’a i TikToka.

W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 21 maja 2022 czytamy:

“Taneczna kompozycja już od pierwszych taktów sprawia, że nogi same rwą się do tańca.”

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Konrad Skolimowski, natomiast kompozytorami są Konrad Skolimowski i Mateusz Chmielewski[źródło]YouTube. Na YouTube ukazały się też remixy nutki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 25 189 039 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 2 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Produkcja w dwa tygodnie osiągnęła 10 milionów wyświetleń. Znalazła się też na 8 pozycji na karcie na czasie w kategorii muzyka[źródło]YouTube i disco-polo.info. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 czerwca 2022 czytamy: Uwielbiany artysta disco polo może być z siebie dumny. W końcu nie każdemu udaje się osiągnąć tak przyzwoity wynik i to w tak krótkim czasie.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz dodał też sam SKOLIM:

“Głośniki na maksa i Bujamy 🎶🎶
Jesteście najlepsi!
Wrzucajcie na Stories! Niech ta piosenka na głośnikach lata 🔥
Każda osoba która udostępni, gra o bluzę SKOLIMOWĄ❤️”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Moja Dama”, który na Youtube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Konrad Skolimowski znany pod pseudonimem Skolim to utalentowany człowiek, który jest nie tylko przedstawicielem świata disco polo, ale także aktorem znanym z serialu “Barwy szczęścia”[źródło]disco-polo.info paź 2020.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?