Przejdź do głównej zawartości

Malik Montana, Kazior, Alberto - Biznesmeni z podwórka

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemiecko-polskiego rapera Malika Montany, Kaziora oraz Alberto zatytułowana “Biznesmeni z podwórka”. Nutka jest pierwszym singlem z nadchodzącego „GM2L Mixtape”.

“Kawałek nie jest bynajmniej luźnym singlem, a zapowiedzią mixtape’u „GM2L Kartel” planowanego na jesień wydawnictwa, na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów GM2L, w różnych ciekawych zestawieniach” – czytamy w artykule opublikowanym w serwisie cgm.pl w dniu 2022.03.25.

“Biznesmeni z podwórka to bez wątpienia nowy uliczny banger” – czytamy w serwisie rapowo.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Alberto, Kazior oraz Malik Montana, natomiast kompozytorem jest L1 @l1theproducer.

Singiel “Biznesmeni z podwórka” to następca singla “Jetlag” (nagranego wraz z DaChoyce ft. The Plug).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 592 461 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Aptly Filmz.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Malika pt. “Jagodzianki” (nagrany wraz z Mr.Polska), który na Youtube ma już 52 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Jagodzianki” zdobył certyfikat czterokrotnie platynowej płyty[źródło]YouTube i Wikipedia.

Malik Montana jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w kraju[źródło]glamrap.pl 4 maja 2021. Dzięki współpracy z innymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej udawało mu się konsekwentnie budować swoją pozycję w branży[źródło]pikio.pl. Ostatnia aktywność 33-letniego muzyka, oprócz organizacji freak fightowej federacji High League, to przede wszystkim kooperacje z zagranicznymi autorami[źródło]rytmy.pl 1 października 2021. 27 wrz 2019 ukazał się krążek muzyka zatytułowany “Import/Export”, którego artysta wydał własnym sumptem. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 23 numery. Na materiale pojawią się gościnnie m.in. Bonez MC, Milonair, Bedoes, Lil Toe, Haftbefehl, DJ Frodo, K Koke, MAAF, Mr. Polska oraz największe zaskoczenie, czyli Eldo[źródło]Wikipedia, discogs.com i preorder.pl. Najbliższy koncert rapera ma się odbyć 15-07-2022 w miejscowości Ostróda, a kolejny 22-07-2022 w miejscowości Łódź.

Kazior to szczecińskiego raper. Kazior nie jest nowym graczem na scenie – raper współpracował wcześniej z Majorem SPZ, wydając w Wiadomo Labelu, na jego koncie są także kawałki nagrane m.in. z Kazem Bałagane, Bonusem RPK czy choć z Malikiem. Dużą popularnością na YouTube z produkcji Kaziora cieszy się numer “Nie mam”, który ma już 4,3 mln wyświetleń. 27 lipca 2018 r. ukazał się jego album zatytułowany ‘Herme$’.

Alberto, właśc. Alberto Simao (ur. 7 lipca 1993 w Moskwie) – polski raper pochodzenia angolskiego. Od października 2020 roku jest członkiem wytwórni #GM2L, należącej do Malika Montany i Diha. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Dwutakt”, który ma już 41 mln wyświetleń. 22 kwietnia 2022 ukazał się minialbum 29-letniego muzyka zatytułowany ‘Miejska Jungla’.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Biznesmeni z podwórka”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: hhns.pl, cgm.pl, rapowo.pl, radioszczecin.pl, discogs.com, | glamrap.pl, pikio.pl, rytmy.pl, discogs.com, preorder.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr