Przejdź do głównej zawartości

MILANO - Kochana moja

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MILANO zatytułowany “Kochana moja”. Nutka ta o niezwykle melodyjny i wpadający w ucho kawałek.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Łukasz Gesek (który coraz częściej współpracuje z innymi gwiazdami disco polo).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 901 357 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Serce to nie sługa”, który na Youtube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w materiale „Serce to nie sługa” wystąpiła modelka Mariia Markova. W artykule opublikowanym w serwisie muzotakt.pl w dniu 14 czerwca 2020 czytamy, że Mariia Markova to jedna z najchętniej obserwowanych modelek na Instagramie. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie ckm.pl w dniu 5.06.2020 czytamy, że modelka jest gwiazdą teledysków disco-polo.

Grupa Milano to legenda sceny disco polo. Mimo, że klika lat temu zmienił się skład zespołu, to Milano z Mirosławem Trzcińskim na czele wciąż jest jedną z najpopularniejszych formacji disco polo. Zespół zaistniał na rynku muzycznym w marcu 1993 roku. W serwisie polotv.pl czytamy, że grupa w krótkim czasie zdobyła dużą popularność, zaś z biegiem czasu stała się liderem w nurcie muzyki disco polo. Przypomnijmy, że 13 maja 2013 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Jedyna”. Płyta jest utrzymana w gatunku disco-polo. Album zawiera 17 utworów. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 24-06-2022 w miejscowości Kielce, a kolejny 1-10-2022 w miejscowości Warszawa.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music
Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://id.ffm.to/milanokochanamoja

Tekst nagrania “Kochana moja”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, ckm.pl, voxfm.pl polotv.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr