Przejdź do głównej zawartości

Calum Scott - Boys in the Street

W sieci ukazała się nowa piosenka brytyjskiego piosenkarza Caluma Scotta zatytułowana “Boys in the Street”. Singiel znalazł się na najnowszym krążku studyjnym artysty zatytułowanym ‘Bridges’, który ukazał się 17 czerwca 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej Capitol. Płyta jest utrzymana w gatunku pop i zawiera 14 numerów. Calum Scott ma wyruszyć na światową trasę promującą album, począwszy od Ameryki Północnej, w lipcu 2022 roku.

Krążek ‘Bridges’ to następca krążka studyjnego ‘Only Human’ (2018). W artykule opublikowanym w serwisie empik.com czytamy, że ‘Only Human’ został znakomicie odebrany, czego dowodem jest 1. miejsce na liście iTunes w 21 krajach, 3,6 miliona sprzedanych egzemplarzy i łącznie 7,5 miliarda streamów.

Gatunki nowej piosenki to pop i R&B/Soul. Materiał napisał Greg Holden. Kompozycja została wyprodukowana przez Andrew Yeatesa.

Singiel “Boys in the Street” to następca singla “Heaven”.

Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 1 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 778 456 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniego Brytyjczyka pt. “You Are The Reason”, który na YouTube ma już 862 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “You Are The Reason” na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 43, na liście US Bubbling Under Hot 100 Singles (Billboard, duet z Leoną Lewis) numer 23, na liście US Adult Contemporary (Billboard, duet z Leoną Lewis) numer 11, na liście US Adult Top 40 (Billboard, duet z Leoną Lewis) numer 25, a na liście US Digital Song Sales (Billboard, duet z Leoną Lewis) numer 7. Materiał zdobył certyfikat poczwórnie platynowej płyty (w Polsce potrójnie platynowej).

Calum Scott, finalista brytyjskiej edycji programu Mam Talent (Britain’s Got Talent) z 2015 roku, w błyskawicznym tempie stał się globalną sensacją, dzięki swojej oryginalnej wersji nutki Robyn – „Dancing On My Own”. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularna nutka “Rain in Ibiza”, w której gościnnie wystąpił, obok Felixa Jaehna i duetu The Stickmen Project, Calum Scott. Artysta ma wystapić w tym roku w Polsce. Muzyk ma dać koncert 10 września 2022 w Warszawie (Klub Stodoła). Natomiast najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 30 lipca 2022 w Seattle, WA, US, Neptune Theatre.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Boys in the Street”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: empik.com, | jazzsoul.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach