Przejdź do głównej zawartości

Alle Farben - Alright ft. KIDDO

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego DJ-a Alle Farben zatytułowana “Alright” (z gościnnym udziałem francuskiej piosenkarki KIDDO). Singiel na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 22, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

Gatunki nowej piosenki to House i Tropical House. Materiał napisali: Daniel Deimann, Dennis Bierbrodt, Alle Farben, Guido Kramer, Jürgen Dohr, Stefan Dabruck oraz Kiddo. Kompozycja została wyprodukowana przez Alle Farben, Haj i JUNKX.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 17 września 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 005 673 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Camilo Paredes. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Marti Herrera.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego artysty pt. „Fading” (nagrany wraz z ILIRĄ), który na Youtube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Fading” zdobył w Polsce status podwójnej platyny oraz przez cztery tygodnie nie schodził z pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek w rozgłośniach w Niemczech. Nutka znalazła się na 16 miejscu w niemieckiej liście notowań, również na 16 miejscu na austriackiej liście Ö3 oraz na 17 miejscu na szwajcarskiej liście IFPI.

Pod pseudonimem Alle Farben działa niemiecki producent Frans Zimmer znany zarówno z utworów autorskich, jak i mnóstwa remixów, które przygotował. Od lat gromadzi wokół siebie wierną i lojalną publikę, występując czasami nawet przed 30-tysięczną publicznością. Rekord przebojów od artysty z ostatnich lat jest imponujący. W tym czasie sprzedał ponad dwa miliony płyt. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 2019 roku krążek “Sticker on My Suitcase”. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 31 grudnia 2021 w Berlin, Germany, Celebrate at the Gate, a kolejny na wydarzeniu pn. Big Beach Spring Break, które ma mieć miejsce w dniach 25-29 maja 2022 w Pag, Croatia.

Anna Chalon (ur. 30 października 1989), znana również pod pseudonimem Kiddo, to francuska piosenkarka, gitarzystka i performerka. Napisała i wykonała piosenkę “Run and Hide” do filmu Je l’aimais (Somebody I Loved), opartego na książce Anny Gavaldy. Po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Panthéon-Assas, Anna Chalon studiowała muzykę. Jest absolwentką London Music School oraz Berklee College of Music w Bostonie, znanej jako najbardziej prestiżowa szkoła muzyki współczesnej na świecie. W 2009 roku jej piosenka “Run and Hide” została nominowana do nagrody World Soundtrack Awards w kategorii Najlepsza oryginalna piosenka napisana specjalnie do filmu.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: | eska.pl, rmf.fm, radiozw.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr