Przejdź do głównej zawartości

Blanka - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Blanki to: “Rodeo”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://blanka.lnk.to/Rodeo

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Blanki zatytułowana “Rodeo”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/rodeo-single/1687550893. Autorką tekstu jest Blanka Stajkow. Kompozytor: Blanka Stajkow, Matias Keskiruokanen, Neea River, Eirik Gjendomsjo.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich - na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 623 307 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr 53 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip wyreżyserowali Blanka i Magic Mars. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Magic Mars.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniej (wiek według Google) pt. "Solo", który na YouTube ma już 55 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia - Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 4. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 1.

Blanka to niedoszła modelka, której rozpoznawalność pomógł zyskać program “Top Model”. Usłyszała tam, że bardziej niż na wybieg, pasuje na scenę muzyczną[źródło]telemagazyn.pl 01.10.2022.

źródło: music.apple.com, olis.pl, | olis.pl, telemagazyn.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “Rodeo”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Better
2. Solo
3. Boys Like Toys
4. Rodeo

Biogram

Blanka Stajkow (ur. 23 maja 1999 w Szczecinie) – polska piosenkarka i fotomodelka. Reprezentantka Polski w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu (2023). Gatunek jej muzyki to pop.

źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy