Przejdź do głównej zawartości

Jano Polska Wersja - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Jano Polska Wersja to: “4 LOVE”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera Jano zatytułowana “4 LOVE” (z gościnnym udziałem Kacpra HTA). Singiel pochodzi z krążka artysty (trzeciego solowego) zatytułowanego „Hipnoza”, który ukazał się 18 grudnia 2020 roku nakładem wytwórni płytowej District Area. Gościnnie na płycie pojawili się Kabe, Bonson, Hinol oraz Kacper HTA. Za produkcję albumu odpowiadają Chris Carson, PSR, Sergiusz, 2K, SHDOW, 2LateFor oraz Swizzy. Wydawnictwo jest utrzymane w gatunku Hip Hop i zawiera 11 numerów[źródło]discogs.com, glamrap.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/556325857/4-love-feat-kacper-hta. Autorami tekstu są Jano Polska Wersja oraz Kacper HTA. Producer: SWIZZY x JVCHU x GRVCY x PISAR.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 13 lutego 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 661 844 wyświetleń na YT. Wideoklip został wyprodukowany przez Created by Maciek Lipiński.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “Sam Świata Nie Zmienię” (feat. Hinol PW, Rest Dixon37), który na YouTube ma już 29 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Kacper Orlikowski (ur. 10 października 1986 w Rybniku), znany również jako Kacper HTA – polski raper. Członek zespołów Hipotonia WIWP i Nie Dla Wszystkich, a także kolektywów Ciemna Strefa, WIWP i Załoga. Były członek zespołu Ganja Mafia. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Iluzja” (oraz Gibbs), który ma już 26 mln wyświetleń. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 24-03-2023 w miejscowości Brodnica.

źródło: glamrap.pl, discogs.com, shazam.com, raplife.pl, | YouTube, i inne?
Artykuł zaktualizowany 11.02.2023

Tekst nagrania “4 LOVE”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 4 Love (ft. Kacper HTA)
2. Bierz to, co najlepsze
3. Karma ft. Hinol PW
4. Nie masz pojęcia
5. Po Chmurze Chodzę
6. Szukam wyjścia
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Jano PW, czyli połowa składu Polska Wersja, który Jano tworzy wspólnie z Hinolem. 12 maja 2017 roku ukazała się pierwsza solówka rapera Jano PW zatytułowana „Senna Powieka”. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 12 piosenek. Album opisuje życie rapera na przestrzeni ostatnich trzech lat przed wydaniem krążka. To wydawnictwo to zbiór kawałków łączących klimat muzyki znanej fanom Polskiej Wersji z ostatniej płyty z wychillowanym światem Jano PW.
źródło: districtarea.pl, empik.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr