Przejdź do głównej zawartości

Rita Ora, Imanbek - Bang Bang

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka angielskiej piosenkarki Rity Ory oraz kazachskiego producenta muzycznego Imanbeka zatytułowana “Bang Bang”. Kawałek promuje taneczną, wspólną płytę EP-kę Rity i Imanbeka zatytułowaną “Bang”, która ukazała się 12 lutego 2021 roku nakładem wytwórń płytowych Asylum oraz Atlantic. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop oraz house i zawiera 4 numery. Artyści przy EP-ce współpracowali z gościnnymi muzykami, w tym z francuskim DJ-em Davidem Guettą, amerykańskim raperem Gunną i argentyńskim artystą trap Khea. Pisząc dla EDM.com, Cameron Sunkel opisał “Bang” jako „ofertę eleganckich klubowych brzmień idealnych na wieczorne wyjście”. „Bang” to, zgodnie z tytułem, kolekcja rasowych bangerów – miks współczesnego popu, muzyki z lat 80. i 90. oraz house’owych brzmień. EP-ka na liście US Top Dance/Electronic Albums (Billboard) zajęła jak do tej pory najwyższą pozycję numer 16.

Nową piosenkę napisali: Harold Faltermeyer, Gia Koka, Imanbek oraz Rita Ora. Kompozycja została wyprodukowana przez Matta Waro, Joe Hike, Gia Koka i Imanbeka. Fani, którzy znają wykonawczyni mogą ją podziwiać na nowo. Powróciła do korzeni i zrobiła to w światowym stylu. Można stwierdzić, że Angielka oraz kazachski DJ to wyjątkowo mocny oraz klubowy duet, pełen świeżości, ludowości i tańca.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 2 kwietnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 350 793 wyświetleń na Youtube.

Rita Ora jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek swojego pokolenia. Dużą popularnością na YouTube z produkcji 30-letniej Angielki cieszy się numer „Let You Love Me”, który na YT ma już 454 mln wyświetleń? Dodajmy, że singiel „Let You Love Me” dotarł do TOP10 w dwudziestu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, gdzie zajął czwarte miejsce. Kawałek stał się 13. nutką Rity, która dotarła do TOP10 w Wielkiej Brytanii. Na polskiej liście Polish Airplay Top 100 (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) kompozycja zajęła najwyższą pozycję numer 1.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Rity zamyka wydany 23 listopada 2018 roku krążek “Phoenix”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Atlantic. Album jest utrzymany w gatunkach Dance-pop oraz pop i zawiera 12 numerów. Jest to jej druga płyta studyjna. Krążek pokrył się złotem. Wydawnictwo otrzymało pozytywne recenzje od krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 76/100, na podstawie 7 recenzji. Materiał w dniu premiery zdobył 2 miejsce w polskim notowaniu iTunes.

“Reasumując, dla mnie to udana płyta. W przeciwieństwie to podobnych albumów to nie mamy bardzo dużo amerykańskiej muzy, głównie black. To zasadniczy plus albumu „Phoenix”.” – napisano w podsumowaniu recenzji płyty w serwisie djpromotion.com.pl.

Najbliższy koncert artystki ma się odbyć na wydarzeniu pn. Superbloom, które mam mieć miejsce w dniach 4-5 września 2021 w Munich, Germany.

Imanbek Maratuly Zeikenov (urodzony 21 października 2000 roku) znany jako Imanbek, to kazachski DJ i producent muzyczny. W 2019 roku zasłynął z remiksu “Roses” Saint Jhna (77,5 mln wyświetleń na YT).

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/RitaOraImanbekBangBang

Tekst nagrania "Bang Bang"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: eska.pl, radiosygnaly.pl, radiokaszebe.pl, | gwiazdy.wp.pl, djpromotion.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach