Przejdź do głównej zawartości

Polska Wersja - Stoję w miejscu

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Polska Wersja zatytułowana “Stoję w miejscu”. Grupa od jakiegoś czasu promuje reedycję swojego pierwszego krążka “Powrót do przeszłości” (o tej płycie przeczytacie na dole artykułu na tej stronie: https://www.nowapiosenka.pl/polska-wersja-nowa-piosenka). “Oldschoolowe” wideoklipy wracają do sieci i tak jest m.in. z “Stoję w miejscu”[źródło]https://rapnews.pl/moze-oldschoolu-polska-wersja-serwuje-klip-stoje-w-miejscu/.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Polska Wersja, natomiast kompozytorem jest YBEAT.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 maja 2020 roku. W dniu 3.09.2021 klip ma 930 313 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Lepiej To Zostaw” (feat. Małach & Rufuz), który na YouTube ma już 28 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Polska Wersja to zespół, który zdążył się już okryć mianem legendy na rodzimej rap-scenie[źródło]29 maj 2021 https://adria-art.pl/index.php/nasi-artysci/116/polska-wersja. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię formacji zamyka wydany 11 marca 2016 roku krążek “Notabene”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej District Area. Album jest utrzymany w gatunku Hip Hop. Płyta zawiera 22 numery. Jest to ich drugi album. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty[źródło]Wikipedia.

“Mocne i wpadające w ucho refreny to jedna z najmocniejszych zalet tej płyty, zaś teksty artystów trafiają do szerokiej grupy odbiorców, przy jednoczesnym zachowaniu klimatu prawdziwego hiphopu. Tu nie ma miejsca na muzykę przygotowaną „pod publikę” – każdy utwór to bezkompromisowość poglądów i słów Jano i Hinola oraz zaproszonych gości” – napisano w serwisie empik.com[źródło]https://www.empik.com/notabene-polska-wersja,p1120797979,muzyka-p.

“Jak już wspomniałem wcześniej, całość płyty ma uliczny, bezkompromisowy charakter. Żaden z tekstów Hinola, czy Jano, z pewnością nie został napisany „pod publikę”, a wpadające do ucha refreny są jednymi z zalet tej pozycji” – napisano w recenzji krążka w serwisie rapnews.pl[źródło]https://rapnews.pl/recenzja-2-polska-wersja-notabene-district-area/.

Najbliższy koncert artystów ma się odbyć 18-09-2021 w miejscowości Koszalin[źródło]https://www.koncertomania.pl/polskawersja/koncerty.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rapnews.pl, | adria-art.pl, empik.com, rapnews.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?
Artykuł zaktualizowany w dniu 3.09.2021.

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr