Przejdź do głównej zawartości

Vize, Tom Gregory - Never Let Me Down

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór niemieckiego projektu muzycznego VIZE oraz angielskiego piosenkarza Toma Gregory zatytułowany "Never Let Me Down". W tej produkcji jest tanecznie i melodyjnie. Kawałek ma chwytliwy refren i miły dla ucha wokal Toma. Singiel zajął najwyższą pozycję numer 7 w Austrii i numer 17 w Szwajcarii.

Gatunki nowej piosenki to Dance-pop i House. Materiał napisali Vize oraz Tom Gregory. Kompozycja została wyprodukowana Vize.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 18 maja 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 590 050 wyświetleń na YT.

VIZE to dwaj DJ-e i producenci z Niemiec. Zaczęli w 2018 roku i dość szybko, bo rok później zaczęli być doceniani dzięki sukcesom na listach przebojów. Swoją muzę określają jako „Slap house”. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer "Stars" (feat. Laniia), który ma już 35 mln wyświetleń. Dodajmy, że swego czasu singiel "Stars" podbijał niemieckie i polskie listy przebojów. W 2019 roku wydali płytę EP-kę zatytułowaną "Libido". Najbliższy koncert projektu ma się odbyć 28 listopada 2020 w Rostock, Germany, Theater Des Friedens, a kolejny na wydarzeniu pn. Helene Beach Festival, które ma mieć miejsce w dniach 22-25 lipca 2021 w Frankfurt an der Oder, Germany.

Thomas Gregory (ur. 10 listopada 1995 w Blackpool), znany jako Tom Gregory, to angielski piosenkarz i autor piosenek. W dzieciństwie jednymi z jego największych idoli byli Keane, George Benson, Lionel Richie, OneRepublic i Phoenix. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer "Fingertips", który ma już 3,2 mln wyświetleń. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 28 września 2020 w Munich, Germany, Strom.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ktr.lnk.to/VIZE-TG-NLMDYo

Tekst nagrania "Never Let Me Down"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia?, songkick.com, i inne?